Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ROBOTRON SR2410

durek5 29 Kwi 2005 10:15 810 2
  • #1 29 Kwi 2005 10:15
    durek5
    Poziom 9  

Posiadam wzmacniacz z radiem marki ROBOTRON SR 2410.Problem pojawił się kiedy to kupiłem sobie nóweczki głośniki grały fajnie ale kiedy zdjełem obudowe wzmacniacza radiatory na końcówkach były tak gorące że szkoda gadać,a więc ja mądra głowa myśle sobie zmienie te radiatorki,niestety okazało się że radiatory są mocowane na spinke pod końcówke(5watowa końcówka mocy A210K+V 0 ) i próbując zdjąć radiator ukręciłem końcówke (debil zemnie) i teraz działa tylko jeden kanał :( Dostałem już odpowiedź na jaką trzeba wymienić (zamienniki) ale tego badziewia nigdzie niemożna dostać znalazłem w necie sklep gdzie takie końcówki są ale panowie z owego sklepu życzą sobie 9zł za przesyłke + końcówka 4,50zł ,przecież taką małą rzecz można włożyć do koperty za 2zł i znaczek i było by ok i dlatego postanowiłem że niedam z siebie zedrzeć.Może ktoś mi podowie co moge włożyć tam zamiast tej końcówki a jeszcze lepiej by było jakby ktoś pomógł mi go troszke stuningować żeby był mocniejszy!! Jeżeli oczywiście taka opcja wchodzi w gre.Dziękuje za wszelką pomoc.POZDRAWIAM.

0 2
  • #2 29 Kwi 2005 17:25
    Wojtek(KeFir)
    Poziom 41  

zluz ze coś na TDA 1514A albo na TDA 7290 sianka ci troszke więcej zejdzie niz 10zł ale zefekt będzie murowany:) i przynajmniej będzie sie czym pochwalić... i spokojenie se to podepniesz pod ta wieze co masz i będziesz mógł ukręcić tez drugą końcówke:):)

0
  • #3 29 Kwi 2005 17:53
    durek5
    Poziom 9  

Dzięki za info jestem początkującym majsterkowiczem w dziedzinie elektroniki.Każdy mówi co innego jeden z Panów mówi wstaw to drugi mówi wstaw tamto pokombinuje może coś ztego wyjdzie najwyżej wysadze go w powietrze i instalacja do wymiany :) Prosze o dalsze sugestie.

0
  Szukaj w 5mln produktów