Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KONICA MINOLTA BIZHUB C203 właściwości wydruku

agus_s_85 17 Wrz 2014 01:12 1272 2
  • #1 17 Wrz 2014 01:12
    agus_s_85
    Poziom 1  

Witam,
    jestem może typową blondynką i dla wielu będzie to banał dlatego proszę o pomoc :). A mianowicie właśnie rozpoczęłam przygodę z Windows 8 i mam problem w momencie wydruku z Word'a (narazie tylko tam miałam okazję napotkać ten problem)
    po kliknięciu opcji drukuj oczywiście pojawia się standardowe okno co do ilości kopi, nr stron itd. ale po wejściu we "właściwości" nie mam możliwości dalszych ustawień wydruku tak jak miało to miejsce np. przy Vista - np. wielkość, grubość papieru, jakość i kolorystyka wydruku. Teraz mogę wybrać tylko układ papieru i oraz zasobnik który i tak pomimo manuala drukuje z zasobnika.
    Dodam jeszcze i może to najważniejsze że windows 8 z tego co widzę nieradzi sobie z moją KONICA MINOLTA BIZHUB C203 bo widzi ją jako KONICA MINOLTA XPS .
    Bardzo proszę o pomoc, drukuję na bardzo różnych rozmiarach papieru a teraz jestem "uziemiona".
    Przepraszam za prosty język jaki opisuję problem ale na tyle orientuję się w temacie.
    Pozdrawiam.

• #2 17 Wrz 2014 03:43
    kurier1
    Poziom 10  

1 Szybko przesuń do środka od prawej krawędzi ekranu, a następnie naciśnij panel Wyszukiwanie.
    (Jeśli używasz myszy, wskaż prawy górny róg ekranu, przesuń w dół, a następnie kliknij panel Wyszukiwanie).

2 W polu wyszukiwania wprowadź hasło Urządzenia i drukarki i naciśnij lub kliknij pozycję Urządzania i drukarki.

3 Naciśnij i przytrzymaj urządzenie lub kliknij je prawym przyciskiem myszy, a następnie naciśnij lub kliknij pozycję odpowiedniej akcji.
    4 Jeśli obok urządzenia znajduje się żółta ikona ostrzeżenia Żółta ikona ostrzeżenia informuje, że może występować problem z urządzeniem, naciśnij lub kliknij pozycję Rozwiąż problemy.

rozumiem ze zostały zainstalowane sterowniki do Windowsa 8 ??

• #3 02 Sty 2015 23:43
    five3170

Poziom 10  

Witam

Żeby móc drukować na innych formatach i gramaturach papieru musisz podmienić sterownik na PS lub PCL do pobrania ze strony producenta Konica Minolta.
    Tam też wtedy będzie można ustawić np. duplex czy tryb DTP.

Pozdrawiam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME