Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem - Ładowarka Ctek MXS 5.0 nagrzewanie, szum/buczenie

aroslaw310 18 Wrz 2014 13:50 3129 3
  • #1 18 Wrz 2014 13:50
    aroslaw310
    Poziom 1  

Dzień dobry,
    mam takie pytanie tylko do użytkowników ładowarki do akumulatorów Ctek MXS 5.0.

Czy nagrzewanie się i wydawany lekki szum/buczenie/piszczenie przez urządzenie po kilku godzinach pracy jest normalne, też tak macie?

Na początku nic z tego nie występuje, pojawia się to dopiero po kilku godzinach ładowania i zastanawiam się czy jest to normalne czy nie. Nie jest to nic głośnego, ale jak się zbliży do urządzenia to lekko słychać. Pierwszy akumulator który ładowałem nie naładował się i wywalił błąd na 5, akumulator wymieniłem, drugi naładowało spokojnie na poziomie 7 odłączyłem i jestem zadowolony. Pytanie tylko o prostownik, kosztował trochę i zastanawiam się czy aby wszystko jest ok.

Pozdrawiam

0 3
  • #2 18 Wrz 2014 21:36
    manta
    Poziom 39  

Używałem dwóch, jedna mała, a druga niby profesjonalna, ale dźwięków nie wydawały, nie istotny czas pracy.

1
  • #3 27 Wrz 2014 17:52
    olejopalacz2
    Poziom 23  

dobre ładowarki
    oddaj na wszelki wypadek na reklamacje, jest tam przetwornica WC może ona dawać piski jesli źle pracuje

0
  • #4 07 Sty 2015 08:56
    piotrz39
    Poziom 10  

kolego aroslaw310 również mam taką ładowarkę i podobny objaw. Też mi lekko buczy/piszczy. O ile jak ją kupiłem (rok temu) to w 8-12 godzin naładowała akumulator na maksa czyli na 8 to już w tym roku dochodzi tylko do 7 mimo że aku stało pod nią podłączone przez 2 dni. Zastanawiam się tez czy nie wysłać jej póki ma gwarancję.
    Powiedz mi czy ty wysyłałeś swoją na serwis? Sam gdzieś bezpośrednio czy przez sprzedawcę? Jak wyglądała ta procedura w Twoim przypadku?
    Pozdrawiam

2