Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HOLZINGER/HRWM3000/wyważaka - potrzebna instrukcja kalibracji lub wskazówki

19 Wrz 2014 09:33 2913 7
  • Poziom 14  
    Witam Koledzy..

Mam taki problem jestem posiadaczem wyważarki do kół, niestety nie posiadam żadnych dokumentów nie wiem jak sie ja dokładnie obsługuje ani co gorsza jak dokonac kalibracji.
    Znalazlem filmik na youtube po wpisaniu hrwm3000 ale według wskazówek zaprezentowanych przez włocha nic nie moge zrobic dowiedzialem sie ze mam starszy model i inaczej wykonuje się kalibracje...

Dowiedzialem sie tez ze jest to sprzęt chinski i wystepuje pod różnymi nazwami. Może jakbym wiedzial pod jaką jeszcze nazwą wystepuje znalazł bym taki opis.

Prosze o pomoc kazda informacja mile widziana. HOLZINGER/HRWM3000/wyważaka - potrzebna instrukcja kalibracji lub wskazówki
  • Poziom 14  
    Znalazłem już instrukcje... jak by była potrzebna mogę podesłać...
  • Poziom 14  
    Znalazłem również osobę która kiedyś serwisowała te urządzenia ma dużo wiedzy....Tak jak pisałem mode dać namiary.. pozdrawiam
  • Poziom 14  
    OPIS KALIBRACJI

A więc tak
    Wprowadzam parametry koło czyli średnica odbicie i szerokość
    Wciskam jednocześnie przycisk F+D wyświetlą się napisy CAL
    Naciskam start (potrzebujesz jednej wyważonej felgi ja mam jedną zawsze z boku )
    Jak się zatrzyma nabijam ciężarek 100G z lewej i start
    jak się zatrzyma zdejmuje ciężarek z lewej i bije na prawą stronę i start

jak się zatrzyma kalibracja gotowa ......

Ale wtedy naciskam jeszcze raz start i sprawdzam co pokarze, jak 100 g z prawej to ok (albo 95 z prawej 5 z lewej tak mniej więcej) oczywiście żeby to nie było 50G
    Jak ci pokażę to kręcisz kołem aż piknie czyli w miejsce nabicia ciężarka, jak 100 g jest idealnie po przeciwnej stronie to jest OK jak jest gdzieś z boku to obracasz aż będzie na dole czyli po przeciwnej stronie do miejsca przybicia i naciskasz F+STOP i potwierdzasz przyciskiem ALU

Jak by coś nie szło to pisać

Mam nadzieje, że pomogłem
  • Poziom 9  
    Cześć .Pisałem na priv mam problem z wywazarka i chciałbym się poradzić
  • Poziom 9  
    wary2 napisał:
    Znalazłem również osobę która kiedyś serwisowała te urządzenia ma dużo wiedzy....Tak jak pisałem mode dać namiary.. pozdrawiam

Czy mógł byś podać namiary do kogoś kto serwisował te wyważarki?
  • Poziom 1  
    Poszukuje czesci walek oraz śrubę mocująca do wywazarki HRWM HOLZINGER 3000
  • Poziom 14  
    Witam... Wiekszość częsci zamawiałem na allegro po rozmiarach... Ostatnio nakrętkę, części pasują do większością chińskich wyważarek..