Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Inne] Poszukuję drukarki koniecznie druk dwustronny, taniej i trwałej

Adamo3A 19 Wrz 2014 12:48 1020 5
  • #1 19 Wrz 2014 12:48
    Adamo3A
    Poziom 14  

Poszukuję drukarki, koniecznie z opcją sprzętowego druku dwustronnego, najlepiej tuszowa koszt kilkaset złotych, tak by tusze były do niej potem tanie. Najlepiej ze skanerem w komplecie ale nie koniecznie. Drukuję około 100 do 300 stron miesięcznie, tekst plus obrazy. Wi-fi czy wejście kart pamięci jest mi zbędne.
    Podobnych tematów jest mało, bo nikt nie poszukuje sprzętowego druku dwustronnego a jeśli taki temat jest to stary i takie drukarki są już najczęściej niedostępne.
    Obecnie posiadam epson SX525WD z zewnętrznym zasilaniem tuszem, ale właśnie padła, i szukam czegoś nowego, dodam ze mój epson działał dobrze ale często się zapowietrzał albo lał tuszem (strasznie czułe na wysokość na jakiej stały zewnętrzne pojemniku z tuszem) a po wydrukowaniu około 800 kartek pojawił się problem pobierania kartek, (rolka albo tak ma zakodowane).
    Proszę o pomoc co mogę kupić, ile o tym nie czytam tym bardziej nie mam pojęcia co wybrać. Może być czy to z wymienialnymi nabojami czy tez z pojnikiem zewnętrznym, ważne jest dla mnie to żeby działała przez kilka lat bezawaryjnie, bo trochę się namęczyłem z tym epsonem.

0 5
  • #2 19 Wrz 2014 21:24
    suri1986
    Poziom 22  

Adamo3A napisał:

Podobnych tematów jest mało, bo nikt nie poszukuje sprzętowego druku dwustronnego a jeśli taki temat jest to stary i takie drukarki są już najczęściej niedostępne.
    :D
    Kolor czy mono?

0
  • #3 19 Wrz 2014 22:21
    Adamo3A
    Poziom 14  

oj nie dopisałem, oczywiście kolor :)
    pisząc niedostępne mam na myśli modele z przed 3 lat :D
    zastanawiam się nad HP OFFICEJET 6500, ale miałem kiedyś HP 940c wiecznie zasychały tusze albo nie chciały drukować niektórych linijek :/

0
  • #4 23 Wrz 2014 12:23
    my41s
    Poziom 32  

Adamo3A napisał:
    HP OFFICEJET 6500

To też model, który nie jest produkowany. Ale całkiem przyzwoity.

Zastanów się też nad Brotherem.

0
  • #5 23 Wrz 2014 16:36
    barba31
    Poziom 12  

Też polecam Brothera, łatwo kupić zamienniki a urządzenia są trwałe (mam jedno 3 lata i jedno 1 rok).

0
  • #6 01 Paź 2014 10:52
    Adamo3A
    Poziom 14  

kupiłem DCP-J4110DW, o niebo lepsza od epsona
    dzięki za podpowiedzi

0