Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

President Teddy jaka antena?

bart1500 19 Wrz 2014 21:03 5340 2
  • #1 19 Wrz 2014 21:03
    bart1500
    Poziom 13  

Dostałem ponad miesiąc temu od brata na urodziny CB Radio President Teddy. Nie byłem jakoś z tego prezentu zadowolony, bo nigdy nie interesowałem sie radiem CB. Mowię pal licho, zobaczę. Od kolegi wykombinowałem za flaszkę antenę President Missouri Export. Zrobiłem sobie wtyczkę do gniazda zapalniczki i sprawdziłem jak to działa. Działa, ale muszę kupic miernik, żeby nastroić antenę. Czytałem, że te anteny magnesowe to kicha i po raz kolejny mówię "pal licho", zrobię dziurę w mojej starej, poczciwej astrze z 95 roku.
    Jaka antena byłaby najlepsza? Nie chce wydawać kroci i żeby cały zestaw nie przekroczył wartości samochodu. Myślę, że taka do 300 zł. Można w tym budżecie coś dobrego znaleźć, czy lepiej trochę dołożyć?

I jeszcze pytanie co do radia? Dobre, czy marne? Czy warto w ogóle kłaść pieniądze w antenę?

0 2
  • #2 20 Wrz 2014 19:37
    ToJestNick
    Poziom 29  

Radyjko szału nie robi, jest to chyba najtańsze z dostępnych radiotelefonów President'a.
    Ja mam starszy model Presidenta, bo Harry'ego II i bije on Teddy'ego na łeb pod każdym względem.

Anteny magnesowe nie są takie złe, na dobrze zestrojonej ML 145 President'a można osiągnąć zasięg nawet 30KM! A na co komu większy jest potrzebny?

NIE PRÓBUJ NADAWAĆ BEZ ZESTROJONEJ ANTENY!

Jeśli już chcesz montowaną na stałe, to wystarczająca będzie raczej Sirio Carbonium 27.

0