Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jamo s628 2.0 dobór amplitunera/wzmacniacza??

artur6446 20 Wrz 2014 00:50 1290 1
  • #1 20 Wrz 2014 00:50
    artur6446
    Poziom 2  

Witam! Jestem zainteresowany kupnemdwoch kolumn jamo s628. Slyszalem o nich dobre opinie i wizualnie rowniez ladnie sie prezentuja. Mam tylko dylemat czym je napedzic. Planowalem Denon avr-x 2000. Kolumny maja 150w i ten amplituner rowniez ma 150w... i tu moje pytanie czy jest to na kanal czy w amplitunerach podaje sie inaczej moc? Jakies kanaly wysterowane? Chcialem znalezc sobie wzmacniacz stereofoniczny ale w tym przedziale cenowym co ten denon to maksymalnie 2x100w?? Nie mowiac juz o przedpotopowym designie w porownaniu z amplitunerami. Siedzei czytam i glowkuje co dobrac i nigdzie nie znalazlem klarownej odp na moje pytania co bylo by lepsze. Dodam ze jestem dosc swiezy w temacie audio i nie jestem audiofilem ale lubie przyzwoite, ladne brzmienie. Prosze o porady czym to dobrze zasilic zeby wykorzystac w pelni kolumny lub jakies sugestje. Z gory dzieki za podpowiedzi. Czy denon jest dobrym wyborem? Moze jednak jakas Yamaha, Onkyo, HK, Pioneer?? Moze wzmak stereo koniecznie??

0 1
  • #2 20 Wrz 2014 01:17
    korrus666
    Poziom 40  

Wierz mi że w cenie tego Denona wzmacniacz stereo będzie o wiele lepszy. Zobacz chociażby Yamaha A-S700. Cena podobna ale pomyśl, skoro Yamaha ma dwa kanały a Denon siedem to chyba jasne że nie mogą być tej samej jakości. Jak to ma być do muzyki to pomyśl jednak o wzmacniaczy stereo. Idź sobie do jakiegoś salonu audio i posłuchaj tej Yamahy. Jest dość popularna i większość salonów ma taki sprzęt na stanie.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo