Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kopia emaili thunderbird - outlook

20 Wrz 2014 15:38 1413 11
  • Poziom 11  
    Szukam prostego sposobu, programu freeware, który umożliwi mi kopiowanie emaili z Thunderbirda do Outlooka.
    Kiedyś miałem program, który włączało się w tle, działał jako serwer, podawało się jego adres, dodawało w outlooku konto emailowe, i emaile się same pobierały, niestety gdzieś mi zaginął, czy znacie Panowie, jakieś inne proste sposoby na rozwiązanie tego problemu ?
  • Poziom 11  
    Chodzi o kopiowanie wszystkich skrzynek, Thunderbid pobiera mi wiadomości na dysk.
  • Poziom 32  
    Chcesz to zrobić raz, czy ciągle odbierać pocztę dwoma komputerami jednym z outlookiem, a drugim z thunderbirdem? Po drugie, czy konto pocztowe którego używasz wspiera IMAP czy tylko POP3?
  • Poziom 11  
    chce raz przerzucić emaile, tak konto wspiera i imap i pop
  • Poziom 42  
    lesławek - kolega napisał o wszystkich skrzynkach, nie tylko odbieraniu poczty.

a Thunderbird nie ma po prostu jakiegoś eksportu skrzynek do formatu, który mógłby być zaimportowany przez Outlooka? Patrzyłeś pod tym kątem?
  • Poziom 11  
    dodatek niestety nie działa z moim thunderbirdem ;(
  • Poziom 27  
    Korzystaj z IMAP zamiast POP3, o ile tylko się da, ponadto szukaj MBOX to PST.
  • Poziom 2  
    chisel napisał:
    Korzystaj z IMAP zamiast POP3, o ile tylko się da, ponadto szukaj MBOX to PST.

Zgodzę się na to. Thunderbird eksportuje tylko e-maile w formacie MBOX. Program Outlook nie odczytuje tych plików.