Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

xsara picasso 1.8 - nie odpala

21 Wrz 2014 11:27 1974 10
  • Poziom 26  
    Witam wszystkich autko jak w temacie 2003 rok zagazowane(nie odpala).Po podłączeniu do komputera nie wywala żadnego błędu ,dodam że gdy wyjmę kluczyk ze stacyjki to przez chwilę pali sie kontrolka od ładowania (po ok 1min.gaśnie) ale jak otworze i zamknę drzwi kierowcy to ponownie się zapala.Ma ktoś może opis wtyk od bsi interesuje mnie jakimi przewodami jest ono zasilane z góry dzięki za pomoc.
    Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Czy jest zgoda na strart w bsi ecu czy widzi klucze czy widzi obroty silnika .Czego nie ma iskry ,paliwa ,kompresji .Błędy to nie wszystko.Radio oryginalne ?
  • Poziom 26  
    Klucze widzi, pompka paliwa startuje a radio oryginał
  • Poziom 5  
    Witam, wznawiam temat, mam podobny problem takie samo auto ( 1,8 benzyna )i taki sam problem nie odpala, ktoś podpowie gdzie wsadzić łapki?
  • Poziom 26  
    Sprawdź dokładnie wszystkie bezpieczniki w komorze silnika
  • Poziom 5  
    sprawdzałem, są wszystkie oki
  • Poziom 5  
    Awaryjnie z gazu?
    ktoś podpowie gdzie jest pompa paliwa? w zbiorniku nie, przed zbiornikiem tylko filtr

Dodano po 3 [minuty]:

A awaryjnie z gazu próbowałeś stacyjka od gazu ok? bezpieczniki od gazu ok ?

rafcio_21 możesz coś więcej
  • Poziom 29  
    Skoro masz gaz to na pewno bezpieczniki do gazu tez są z reguły w okolicach akumulatora spróbować tez wyjąć bezpiecznik od gazu i po około minucie włożyć raz mi się zdążyło ze centrala gazowa się zawiesiła i nie mogłem odpalić auta ,co do awaryjnego odpalania to jaki masz gaz centrala.
  • Poziom 5  
    przepraszam że dopiero teraz, kończę temat, rafcio_21 miałeś rację, bezpiecznik od gazu