Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mercedes e klasa 2.2cdi 2004 122KM

21 Wrz 2014 19:41 1803 8
  • Poziom 6  
    Witam, czytam ciągle posty i nie mogę dojść co może byc przyczyną, mianowicie ciągle gaśnie mi auto MB e klasa 2.2cdi 122km , gasnięcie się nasiliło wczesniej tylko rano 2 do 3 razy i później nawet 500km i nic, teraz naa 500metrów potrafi zgasnąć nawet 7 razy, wymieniłem przekaźniki, czujnik położenia wału, pompkę całą kompletną w zbiorniku, filtr paliwa i już nie wiem co robić? pomóżcie>>
  • Poziom 6  
    Może jednak podpowiecie coś ?

Dodano po 7 [minuty]:

czy ktoś z czymś takim się już spotkał, martwię się ponieważ nigdy nie miałem mercedesa, więc ? nie miałem pojęcia że w 2004 r jest tyle elektroniki?
    Podpowiedzcie co to może być, na komach pokazuje błąd stały świecy żarowej, moduł wymieniony i błędu nie można usunąć, poza tym dziwne jest to że pokazuje błędy wtrysków np. 1 wtrysk błąd stały, po usunięciu po kilku dniach już nie pokazuje pierwszego lecz np 3 i 4 wtrysk błąd stały.po usunięciu zostaje tylko błąd świec żarowych.
    masaakra, a i jeszcze co jest dziwne, poza błędami nie można sprawdzić żadnych parametrów ponieważ pokazuje jakieś dziwne błędne dane np. temp spalin 1500stopni temp. paliwa minus 122 stopnie i tak jest ze wszystkim, ciśnienia na wtryskach i na listwie itp. wogóle nie pokazuje,
    Pomocy!!
  • Poziom 27  
    Pojechać do kogoś, kto ma Star Diagnosis i zajrzeć w parametry live-data - ciśnienie na listwie, korekcje wtryskiwaczy. Zobaczyć, który parametr "głupieje" w momencie gaśnięcia.
  • Poziom 6  
    Tak własnie jutro rano się wybieram, a ten diagnostic to coś innego niż podpięcie komputerem u mechaników? jest lepszy czy ma możliwość głębszej diagnozy.?
    no cóż jutro się okaże ew. w tym tygodniu.
  • Poziom 6  
    Witam ponownie,
    niestety złe wieści dla mnie, padnięty komputer, może ktoś ma do spezdania kompa o numerze 6461534491 lub ewentualnie o numerze 6461538579
    z góry dzięki za info.
  • Poziom 32  
    Jedź jeszcze do kogoś innego, zanim stracisz trochę grosza. Napisz czym diagnozowali, którą wtyczką, jakie parametry itd.
  • Poziom 6  
    witam, diagnozowali dobrze, ktoś wcześniej wymontował filtr cząstek stałych i zamontowali kompa od tego mb przed liftowego i ten nie widzi ładowania.
    jakiś mądry elektryk.
    Dziś czekam na info czy będzie gdzieś taki komputer jak powinien być , jak już znajdę taki to trzeba go zaprogramować pod ten samochód i wyprogramowac filtr cząstek itd.
    Trochę poleci z kieszeni;-( cóż musi jeździć.
    gdyby ktoś miał taki komp o numerze 6461534491 lub 6461538579 chętnie odkupię.
    Jak coś się dowiem napiszę.
  • Poziom 6  
    Witajcie,
    dziś odebrałem, autko już chodzi, komputer wymieniony i dograny do autka, przy tym czujnik spalin i jakieś drobne rzeczy, błędy świec i inne już mam za sobą, jeszcze tylko konkretne wtryski i można śmigać śmiało.
    Napiszę dla ciekawych jak to było, mianowicie , samochód gasł, ponieważ komp. nie widział ładowania, które de fakto było, przy tym zapalała się i gasła kontrolka od świec żarowych, do tego wyłączanie komfortu czyli; wyłączanie światła wewnątrz, brak prądu w zapalniczce, fotele się nie grzały-kontrolki od nich migały, ogrzewanie tylnej szyby migało, wyłączanie nawiewu na minimum, o dziwo radio grało. po zgaśnięciu samochodu i ponownym odpaleniu wszystko grało przez jakiś czas,dzień dwa, później kilometr a później już tylko kilka minut a później sekund;-(
    Jeżeli ktoś będzie miał problemy z autem typu mercedes lub innym, chętnie pomogę .
    proszę pisać na e-mail; michalstrona(malpa)onet.eu
    Pozdrawiam wszystkich.