Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Powermat migomat PM-MG-220SM Padł transformator płytki sterującej

21 Wrz 2014 21:28 2979 2
  • Poziom 6  
    Witam,
    nie wiem czy właściwie wklejam temat, lecz jestem nowy i się nie orientuje dokładnie. Z góry przepraszam jeśli błędnie to uczyniłem. Mianowicie, mój problem polega na tym iż w płytce ze spawarki siadł transformator, którego niestety nigdzie nie mogę ani dostać ani znaleźć. Szukałem i pytałem czym można go zastąpić niestety nie znalazłem odpowiedzi i tu proszę o pomoc Was, forumowiczów. Może ktoś ma jakiś pomysł. Wklejam link w którym znajdują się zdjęcia dokładnie takiej samej płytki jak moja, jest tam taki sam transformator jak ten o który mi chodzi. Oto link: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2726016.html
    Na transformatorze są tylko takie oznaczenia: TDB-2-86 i nic takiego nie mogę znaleźć. Z góry dziękuję za wszelkie pomysły i propozycje.
  • Relpol przekaźniki
  • Specjalista - spawarki
    Przekaźnik jest na 12V, więc wystarczy włożyć 12-15V trafo 2-watowe. Tylko dopasować rozstaw nóżek.
    NP. TS/2/56 albo coś podobnego zalewanego.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 6  
    Zakupiłem cztery transformatory i przy wymianie na nowy, po ok. dwóch minutach spalił się jak poprzedni. Przyczyną tego problemu okazał źle podłączony wentylator chłodzący. Temat uważam za zamknięty.