Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Matsui MUF48W13E - Zamrażarka często się załącza.

michaltczew 22 Wrz 2014 13:32 1143 3
  • #1 22 Wrz 2014 13:32
    michaltczew
    Poziom 12  

Witam. Mam do Was pytanie. Kupiłem nową zamrażarkę szufladową Matsui MUF48W13E. Po uzupełnieniu zamrażarki mięsem uruchomiłem ją. Zamrażarka pracowała około 28 godzin zanim zamroziła wszystko. Teraz zaobserwowałem ze pomimo iż wszystko jest zamrożone, zamrażarka często się załącza i domraża. Według moich obserwacji zamrażarka pracuje około 4 minut i robi sobie przerwę na około 8 minut i tak w kółko 4 minuty pracy i 8 minut przerwy. Termostat ma 3 ustawienia min, normal, max. Ja ma ustawione na normal. Teraz moje pytanie czy to normalne aby zamrażarka tak często się załączała. Pozdrawiam

0 3
  • #2 22 Wrz 2014 13:36
    kindlar
    Poziom 38  

Moim zdaniem "wsad" należało dokładać porcjami 1/4 i do zamrożenia dołożyć 1/4 i do zamrożenia. Teraz może być sytuacja, że nie jest zmrożone "na wskroś" i stąd ten efekt.

0
  • #3 22 Wrz 2014 13:49
    michaltczew
    Poziom 12  

Kindlar wczoraj zrobiłem mały test. Wyciągnąłem 3 szuflady i nie dało to efektu. Zamrażarka pracowała jak powyżej. Teraz nie wiem czy reklamować czy po prostu tak ma być.

0
  • #4 26 Wrz 2018 16:04
    grzegorzk4
    Poziom 12  

Odkopuje.
    Czy problem zostal rozwiazany ? Reklamacja byla ?

Puytam bo mam ten sam problem ze nowa zamrazarka wlacza sie co 20 minut na 2-3minuty. I noe wiem czy jest to podsatwa reklamacji

0