Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pęknieta Szybka w Sony Xperia M2

jukonsin 22 Sep 2014 14:03 27390 3
    jukonsin
    Level 9  
    Cześć
    Mam mały problemik z telefonem Sony Xperia M2 kupiłem go w Galerii za 780pzł, z gwarancją na 24 miesiące , telefonik posiadam jakieś 2 tygodnie i problem polega na tym że telefon upadł na płytki i poszła szybka od telefonu która ochrania wyświetlacz od zarysowań itd , w Galerii sprzedawca powiedział mi że jeżeli go odeśle do serwisu to serwisanci mogą mnie skasować za taką naprawę dobre 400 zł (połowa wartości telefonu normalne ?) i moje pytanie do was to czy warto go odesłać na gwarancje i bulić taką niebotyczną sumę za szybkę ? Czy lepiej podejść do jakiegoś dobrego komisu i zapłacić x2 razy mniej bo patrzyłem na cenę szybki na allegro oryginalną zamówię do 150 zł + Naprawa to może 30 - 50 zł. Zapomniałem dodać ze pęknięta jest tylko szybka a wyświetlacz jest cały bo działa tak jak działał.
    Z góry dziękuje za porady i przepraszam moderatorów użytkowników jeśli zamieściłem post w złym temacie .
    Dzięki z góry za pomoc.
  • Helpful post
    ksmalcuga
    Level 21  
    Zacznijmy od tego czy ktoś podejmie się wymiany szybki za 50zł, zapytaj kolego zanim kupisz w serwisach których planujesz to wymieniać.
    jukonsin
    Level 9  
    no okej zapytam a jak myślisz ile może wynieść koszt takiej wymiany szybki ile może sobie powiedzieć ktoś z komisu ? około stówy czy w zwyż do góry ?
    jukonsin
    Level 9  
    problem rozwiązany znalazłem szybkę za 80 dych z przesyłką + wymiana 60 razem 140 . Dzięki .!