Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Kolumny STX PA600fr + hollywood impact 480 + okablowanie.

radekradzio 22 Wrz 2014 16:48 939 0
    radekradzio
    Poziom 1  
    Witam, mam do zaoferowania kolumny tak jak w temacie. Gwarantuje a nawet przysięgam, że są w mega dobrym stanie, mam je dwa lata, zagrały na dosłownie trzech czy czterech mniejszych kameralnych imprezach. Kolumn nie muszę przedstawiać, bo po wklepaniu nazwy w google wszystko staje się jasne. Do kompletu dokładam okablowanie spekaon - spekaon x2 (3metry jeden) kiepską ale jakże niezawodną końcówkę mocy hollywood impact 480 + kabel od zasilania ( na tej koncowce graly te kolumny) wiec przesady z mocą nie było. I teraz napiszę(aż wstyd się przyznać) kolumny 95 % swojego żywota grały w domu pod amplitunerem technicsa, w ten sposób zachowały się w świetnym stanie - były uchronione od wilgoci czy kurzu. Gwarancja niestety wypadła w ubiegłbym miesiącu, ponieważ mam je dokładnie dwa lata i jeden miesiąc. I dodatkowo, mogę podarować kupcowi korektor graficzny diory(fs042), ponieważ jest ale niszczeje nieużywany, może komuś się akurat przyda. Zachęcam do kupna, cena jaka mnie interesuje to 900zł, oczywiście do negocjacji. Dodam, że same kolumny kosztowały mnie ponad 1800zł. Serdecznie pozdrawiam i proszę o kontakt.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).