Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Panasonic 47AS650E 1200Hz WiFi,

bart2236 22 Sep 2014 17:42 3519 0
Optex
 • #1
  bart2236
  Level 2  
  Sprzedam elegancki telewizor 3D VIERA TX-47AS650E[/b]
  w Stanie idealnym zakupiony w sklepie EURO RTV AGD
  w dniu 23.06.2014r (posiadam fakturę)
  oraz 2 letnią gwarancję.
  Więcej zdjęć mogę wysłać na maila bez problemu.

  Cena 2400 zł

  Najlepiej odbiór osobisty na terenie Knurowa

  [Sprzedam] Panasonic 47AS650E 1200Hz WiFi, [Sprzedam] Panasonic 47AS650E 1200Hz WiFi, [Sprzedam] Panasonic 47AS650E 1200Hz WiFi, [Sprzedam] Panasonic 47AS650E 1200Hz WiFi,

  Poniżej Funkcje TV :

  47" Smart TV VIERA TX-47AS650E Panasonic typu LED IPS ma podwyższoną częstotliwość 1200 Hz BLS oraz technologię Brilliant Contrast, dzięki czemu obraz jest wyraźny, precyzyjny, jasny, kontrastowy i nadzwyczaj płynny.

  Panasonic VIERA TX-47AS650E pozwoli Ci na skorzystanie z usługi my Stream, która poleci Ci programy TV, pliki wideo zamieszczone na stronie You Tube. Z koeli jego tryb Moja strona główna, umożliwi Ci pełna personalizację profilu użytkownika. Dodatkowo pozwoli Ci na skorzystanie z funkcji TV Anywhere oraz funkcji Remote Sharing. Możesz więc nie tylko nagrywać programy TV na zewnętrznym nośniku USB, ale także odtwarzać na TV pliki audio, foto i wideo zarejestrowane na kompatybilnych urządzeniach mobilnych.

  Poczuj się jak w kinie!
  Kupując Panasonic TX-47AS650E zyskujesz:

  Panasonic Easy 3D to technologia pozwalająca na niekończące się doznania rzeczywistości trójwymiarowej bez zakłóceń i migotań. A wszystko to w lekkich niekorzystających z zasilania(baterii) okularach kompatybilnych z telewizorem.

  Obraz w standardzie jakości Full HD, to obraz wysokiej rozdzielczości (1920x1080 pikseli) wykorzystywany przy odtwarzaniu filmów Blu-ray, grach i cyfrowej telewizji. Obraz Full HD to rozrywka w idealnej jakości obrazu i dźwięku.

  Panel IPS, charakteryzujący się wysoką przepuszczalnością światła, dzięki czemu uzyskamy szeroki kąt widzenia, lepszy kontrast między jasnymi i ciemnymi elementami obrazu oraz lepszą płynność obrazu ruchomego.

  Skanowanie podświetlenia z częstotliwością 1200 Hz zapewniający płynny i szybki obraz ruchu pozbawiony rozmyć. Obraz z transmisji zawodów sportowych, w scenach akcji i innych dynamicznych materiałach jest wyraźny i czysty.
  Wi-Fi to technologia bezprzewodowa stworzona w celu szybkiego przesyłania danych na niewielkich odległościach. Dzięki niej możliwe jest surfowanie po Internecie jak i wymiana plików pomiędzy urządzeniami „podpiętymi” do sieci bezprzewodowej.
  HbbTV to hybrydowa forma nadawania tradycyjnych treści telewizyjnych wraz z multimedialnymi dostarczanymi do telewizora przez Internet. HbbTV to gwarancja satysfakcji z nowego sposobu oglądania telewizji.
  Skype™ to komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów i video rozmów za pomocą TV. Opcjonalnie z wykorzystaniem dodatkowej kamerki z wbudowanym mikrofonem. Telewizor z komunikatorem Skype Twoim oknem na świat.
  My Home Screen to narzędzie personalizacji ustawień telewizora. Teraz każdy członek rodziny może mieć swój własny ekran główny.
  Wygodne, automatyczne rekomendacje treści (programy telewizyjne, wideo na żądanie) polecane użytkownikowi, dzięki funkcji my Stream

  Funkcję TV Anywhere dzięki której możesz oglądać ulubione programy w dowolnym czasie i miejscu, na dowolnym urządzeniu.
  Swipe and Share 2.0 to funkcja tworząca z tabletu lub smartfonu drugi wyświetlacz. To wykorzystanie bezprzewodowej sieci WiFi do komunikacji i przenoszenia treści między tymi urządzeniami.
  PVR (Personal Video Recorder) to system umożliwiający nagrywanie wybranych treści z ekranu TV na nośnik zewnętrzny podłączony do portu USB. Zarządzaj swoim czasem: oglądaj to co chcesz, kiedy chcesz.
  Zintegrowane wejście USB umożliwiające podłączenie przenośnej pamięci (pendrive) i odtwarzanie z niej filmów, muzyki jak i przeglądanie zdjęć.
  Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
 • Optex