Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

asus pc ecc 1201N - Wymiana matrycy

noel79 22 Wrz 2014 20:47 663 2
  • #1 22 Wrz 2014 20:47
    noel79
    Poziom 21  

Witam . Mam taki notebook jak w temacie gdzie rozwaliłem przez przypadek matryce . matryca została uszkodzona przez upadek lapka . Zakupiłem taką samą jak miałem oryginalną ale po wymianie podświetlenie działa coś sie pojawia na matrycy (widac różne cienie ) a jak podepnę pod vga to lapek chodzi bez problemu tak samo jak jest zrobiony klon obrazu . Czytałem gdzies ze to może być wina złych ustawień matrycy ze trzeba jej zaprogramować bios .Matryca kupiona nowa i jest to ten sam model.Problem jest taki ze matryca chodzi tylko jakby nie ma tej rozdzielczości .

0 2
  • #2 23 Wrz 2014 09:01
    diseasekowalski
    Poziom 35  

noel79 napisał:
    Zakupiłem taką samą jak miałem oryginalną ale po wymianie podświetlenie działa coś sie pojawia na matrycy (widac różne cienie ) a jak podepnę pod vga to lapek chodzi bez problemu tak samo jak jest zrobiony klon obrazu . Czytałem gdzies ze to może być wina złych ustawień matrycy ze trzeba jej zaprogramować bios .

Czytałem gdzieś, ze poprawne opisanie problemu pomaga w jego rozwiązaniu, natomiast taka sieczka powoduje spadek chęci innych do pomocy.

Co w końcu działa a co nie?

Wstaw zdjęcia do wyświetla w tym laptopie zbita matryca a co nowa.

Dodaj informację gdzie kupiłeś i czy kupiłeś nową czy używaną.

Dodano po 32 [sekundy]:

Pokaż też na zdjęciach czy faktycznie są takie same.

0
  • #3 23 Wrz 2014 09:58
    lisek
    Spec od monitorów

Cytat:
    matryca została uszkodzona przez upadek lapka

Złacze LVDS na płycie też mogło zostac uszkodzone, ... może coś więcej.

Daj foto.
    Odpowiedz na pytania z postu powyżej!

0