Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Beko/WMB 61231 PT - Nie rusza żaden program , nie blokuje drzwi.

pawelw76 22 Wrz 2014 21:15 1356 4
  • #1 22 Wrz 2014 21:15
    pawelw76
    Poziom 10  

Witam

Mam problem od dzisiaj z powyższą pralką. Pralkę możemy nastawić po zmianie lub wyborze programu pojawia się czas programu.
    Po wybraniu programu i uruchomieniu pralka stoi , nie uruchamia się proces prania.
    Nie blokuje drzwi i pewnie dlatego nie rusza więc mam pytanie jak sprawdzić czy uszkodzona jest blokada drzwi ? oraz czy mogę coś z tym zrobić czy w grę wchodzi tylko wymiana blokady ?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

0 4
  • #2 22 Wrz 2014 21:56
    TONI_2003
    Moderator

Sugestię, diagnozę postawiłeś poprawną :D , a zatem po co ten temat? Pralka ma tą blokadę z wiadomych powodów i gdy jest niesprawna żadnego innego postępu nie ma prawa być. Kupujesz blokadę czy jak jest zamiennik i jak umiesz to wymieniasz nie wzywasz fachowca. Jednak jak zaczniesz kombinować z blokadą to będzie sporo drożej (o tym było już wielokrotnie)... :D

Chyba, że już masz uszkodzenia takie jak tam: Link

0
  • #3 22 Wrz 2014 22:25
    Kubus1842
    Poziom 14  

Tak jak kolega pisze, wymontuj uszkodzoną blokadę(mnóstwo postów gdzie ona jest i jak wymontować, zrób sobie zdjęcie podłączenia kabli) idź do sklepu kup nową (weź paragon) :D

0
  • #4 22 Wrz 2014 22:47
    brovar
    Poziom 18  

A ja bym jeszcze dał jej szansę i trzasnął mocniej drzwiami. Może pomóc na raz a może pomóc i na miesiąc ;)

0
  • #5 23 Wrz 2014 12:10
    pawelw76
    Poziom 10  

Witam

Kupiłem nową blokadę , wymieniłem i pralka działa.
    Temat do zamknięcia.
    Dzięki za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

0