Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo Z580 - brak sterownika kamery

22 Wrz 2014 18:07 1482 1
  • Poziom 1  
    Witam. Ja również mam problem z kamerką w lenovo z580. Otóż przez przypadek odinstalowałam sterownik od kamery. Nie wiem za bardzo jak go przywrócić ( nie mam żadnych płyt ze sterownikami do laptopa). Próbowałam ściągnąć z netu. Niby się zainstalowało i zakualizowała odrazu do nowszej wersji, ale program lenovo you cam, skype w dalszym ciągu jej nie widzi. Jak wchodzę w menadżera urządzeń (z tej pozycji owy sterownik został usunięty) i w kontrolery dźwięku, video i gier to też nie widać tego sterownika. Nie wiem co dalej i będę ogromnie wdzięczna za podpowiedź. :)

Dodano po 11 [minuty]:

Niby się zainstalowało i widzi kamerke ponownie z tym że obraz jest obrócony w poziomie. Czy miał ktoś z tym kiedyś problem?

Wydzieliłem do osobnego wątku w prawidłowym dziale - proszę unikać doczepiania się do dyskusji archiwalnych, do tego na nieco inny temat.
    [dt1]
  • Moderator - Komputery Serwis
    Witaj :)
    Proponuję ściągnąć oficjalny sterownik ze strony Lenovo dla swojego modelu laptopa:
    http://support.lenovo.com/us/en/products/lapt...oks/ideapad-z-series-laptops/ideapad-z580?c=1
    Tam proszę wybrać Component: Camera and Card Reader, wybrać swój system, pobrać sterownik i zainstalować.

Kamera nie będzie widoczna w urządzeniach dźwięku, wideo i gier tylko w urządzeniach do obrazowania.