Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Galaxy S4 - Wymiana samej szybki.

ksmalcuga 23 Sep 2014 10:35 2727 5
    ksmalcuga
    Level 21  
    Witam, dostałem Galaxy S4 ze zbitym dotykiem, i że tak powiem polecenie z ''góry'' by wymienić samą szybkę w tym modelu, co uważam za szaleństwo, ale pytanie - Czy dysponując jedynie stacją hot air jest to możliwe?
  • Helpful post
    grubas
    Level 40  
    Jak czytałeś z pewnością wiele postów na ten temat to już powinieneś wiedzieć, że nie jest to możliwe.
  • Helpful post
    gruktel

Level 32  
    Hot air-em jeszcze nie robiłem zawsze wrzucałem na piec ale na necie jest pełno filmików jak radzą sobie z opalarką.
  • Helpful post
    sm233
    Level 38  
    grubas wrote:
    Jak czytałeś z pewnością wiele postów na ten temat to już powinieneś wiedzieć, że nie jest to możliwe.

Jest to możliwe o ile autor ma na myśli szybkę a nie dotyk. Dotyku wymienić się nie da ale szybkę jak najbardziej.
  • Helpful post
    yulu
    VIP Meritorious for electroda.pl
    @grubas
    ...e tam od razu niemożliwe ;-)

Galaxy S4 - Wymiana samej szybki. Galaxy S4 - Wymiana samej szybki.

W skrócie, potrzeba stołu grzewczego, aby utrzymać i ogrzać wyświetlacz. Do tego parę prostych narzędzi.
    Po zdemontowaniu wyświetlacza, przyklejamy do niego szybkę specjalnym klejem akrylowym.
    Całość, czyli sklejony wyświetlacz z szybką, montujemy spowrotem w ramkę telefonu.

Youtube... rozmowa anestezjologa z chirurgiem: bądź spokojny, wiem co robię, widziałem tutorial na youtube ;-)
    ksmalcuga
    Level 21  
    Ok, czyli teoretycznie można, a co myślicie o oddzielaniu szybki od digi żyłka wędkarską?

Udało się zdjąć szybkę samym hotem, dotyk działa tak więc zostaje tylko wklejenie ale to już z górki. Dziękuje za pomoc i zainteresowanie tematem.