Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferroli f24D - czy jest jakchs kocioł o podobnych gbarytach?

23 Wrz 2014 21:54 990 9
  • Poziom 14  
    Muszę wymienić wyeksploatowanego predoma, od dłuższego czasu przeglądam kotly, lecz dzisiaj w markiecie przypadkowo wpadł mi w oko kociołek z tematu, głebokość 230mm czy są jescze inne kotły o takiekiej głębokości (firmy)? Komora zamknięta 2 funkcyjny? Niestety inne które przeglądałem mają ok. 300mm i nie "wejdą" u mnie.
  • Poziom 34  
    Broń Boże nie kupuj tego marketowca. ''Jakość'' i ''trwałość'' określam na 3 lata. Piszę to jako serwisant.
  • Poziom 14  
    Nie chodzi mi o cene itp, tylko wymiar jest idealny, kocioł mam w kuchni i te kilka centymetrów już nie mogę dołożyć i tu jest problem.
  • Poziom 34  
    stefbut napisał:
    Nie chodzi mi o cene itp, tylko wymiar jest idealny, kocioł mam w kuchni i te kilka centymetrów już nie mogę dołożyć i tu jest problem.

To kup od razu drugi na zapas... bo się zdziwisz. Ale kto bogatemu zabroni.
  • Specjalista - systemy grzewcze
    Sprawdz wymiary Beretta Junior Turbo. Co do kotła z tematu nie mogę się wypowiadać ale mogę nie zaprzeczyć koledze wyżej :)
  • Poziom 14  
    Kocioł IMMERGAS EOLO STAR 24 3E TURBO
    A ten?
  • Poziom 34  
    stefbut napisał:
    Kocioł IMMERGAS EOLO STAR 24 3E TURBO
    A ten?

A tego mogę z pełną odpowiedzialnością polecić. Bardzo dużo osób zastępuje ferola właśnie tym modelem.
  • Poziom 14  
    Mam takie pytanko jescze u mnie w starym kotle moc ustawiam pokretlem tj wielkosc plomienia, jak to wyglada w tych nowych kotlach czy one same moduluja moc w zakresie min-max czy dziala to na takiej samej zasadzie jak u mnie?
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    stefbut napisał:
    Mam takie pytanko jescze u mnie w starym kotle moc ustawiam pokretlem tj wielkosc plomienia, jak to wyglada w tych nowych kotlach czy one same moduluja moc w zakresie min-max czy dziala to na takiej samej zasadzie jak u mnie?

W nowych kotłach ustalasz temperaturę czynnika grzewczego w układzie c.o. Kocioł sam dostosowuje wielkość płomienia.
  • Poziom 14  
    Dziękuje za odpowiedz wszystko już wiem.