Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fifa 15 jak ustawić kartę i ustawienia.

25 Wrz 2014 08:43 28065 4
  • Poziom 6  
    Siema wszystkim. Mam pytanie dotyczące gry Fifa 15. Jakiś czas temu dodawałem temat z zapytaniem czy nowa Fifa zadziała na moim laptopie: (procek intel core i5 3210M 2, 5GHz; RAM 4GB; system Windows 8.1; karta Nvidia GeForce GT 630M). Odpowiedz była ze zadziała. Otóż dziś pierwszy raz odpaliłem pełną wersję gry. Gra działa, ale nie wiem jak ustawić suwaki i właściwości karty Nvidia, żeby gra działała płynnie. Dodam, że posiadam dwie karty ta druga to Intel HD Graphics 4000. Gra działa normalnie lecz dopiero po czasie (w trakcie meczu), pojawiają się przycinki i lagi. Czego to jest wina i jak temu zaradzić?
    Poprawiłem swiercm
  • Poziom 24  
    Ustawienia wydajności (grafiki, itp) najpierw mógłbyś ustawić już w samej grze na najmniejsze.

Jeśli w grze nie możesz znaleźć takiej opcji to zmodyfikuj wpisy z pliku
    Code:
    C:\Users\****\Documents\FIFA 15\fifasetup.ini
    .
    Odpowiada on za parametry graficzne z jakimi odpalana jest gra.
    Jeśli nie wiesz co tam wpisać (a nie chcesz posiłkować się googlami) to pokaż co masz teraz w tym pliku a my Ci poradzimy które ustawienia zmienić na mniejsze by gra działała szybciej.
  • Poziom 6  
    Wieczorem będę miał dostęp do komputera to napiszę, co i jak :)
    Zastanawia mnie to, dlaczego nawet jak ustawię wymagania (pod względem jakości) na maks, to gra działa, ale tylko połowę meczu mogę grać bez lagów.
    Im większa wydajność, tym mogę dłużej grać bez przycinek (Chyba tak to działa).
    poprawiłem swiercm
  • Poziom 6  
    Oto zawartość fifasetup.ini z moich dokumentów FIFA 15:
    Co z tym zrobić?

AUDIO_MIX_MODE = 0
    CONTROLLER_DEFAULT = 0
    DISABLE_WINDAERO = 1
    FULLSCREEN = 1
    MSAA_LEVEL = 2
    RENDERINGQUALITY = 2
    RESOLUTIONHEIGHT = 768
    RESOLUTIONWIDTH = 1366