Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fifa 15 zacina się na Asus H81m-e ATX z Intel Pentium G3420 3.2 GHz i HD7770.

25 Wrz 2014 18:37 1788 7
  • Poziom 10  
    Witam,
    Kupiłem sobie Fifę 15 i strasznie mi się zacina. Nie wiem czy to wina sprzętu, ale wydaje mi się że nie.
    Oto moja specyfikacja:
    Intel pentium g3420 3.2 GHz
    Płyta główna Asus H81m-e ATX
    DDR3 ADATA 4GB
    Asus Radeon HD 7770 1GB
    Poprawiłem swiercm
  • Poziom 18  
    "wymagania sprzętowe:

Core i5 3.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 460 lub lepsza), 13 GB HDD, Windows Vista(SP1)/7(SP1)/8 64-bit"

czyli masz za słaby sprzęt. Karta jeszcze ok, ale za słaby CPU i przede wszystkim za mało ramu.
  • Poziom 10  
    to są zalecane. A minimalne spełniam. Już jest lepiej coś tam pogrzebałem i jakoś leci. Wydaje mi się że jeszcze wypuszczą jakieś patche polepszające optymalizacje.
    Popraw proszę pisownię w swoich postach. Chodzi mi o zaczynanie zdań z dużej litery. swiercm
  • Poziom 26  
    Zdecydowanie wina procka. Masz budżetówke, do internetu spoko, ale do gier za słaby.
  • Poziom 10  
    a jakiś tani procek do gier ? nie mam za dużo kasy ale jakby tego udało mi się sprzedać...
  • Poziom 26  
    Polecam Intel Core i3 4160 ja kupiłem za 435zł, ewentualnie możesz celować w sporo tańsze AMD, ale polecałbym Ci tego Intela
  • Moderator na urlopie...
    iamtheone napisał:
    Polecam Intel Core i3 4160 ja kupiłem za 435zł, ewentualnie możesz celować w sporo tańsze AMD, ale polecałbym Ci tego Intela

Można, ale lepiej poszukać I3 na Allegro. Są w kwocie ~300zł używane z gwarancją.

Poza tym, warto przejrzeć nasz nowy Dział. Jest już kilka tematów na temat Fifa15 i jej dostosowania do warunków sprzętowych. Daleko szukać nie trzeba.:)
  • Poziom 15  
    Każde i3 czwartej generacji czyli LGA 1150 zaspokoi twoje wymagania. Rozglądaj się też nad pamięcią najlepiej 8GB (masz tylko 2 sloty z czego 1 wolny, więc nie warto blokować systemu). Chyba, ze ktoś będzie potrzebował twojej 4GB pamięci, więc się nie wahaj. Dokupisz sobie 8GB. W twoim przypadku zalety dual channel nie będą widoczne.