Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pompka hydrauliczna prasy ręczna firmy Kometal

25 Wrz 2014 22:41 3927 4
  • Poziom 14  
    Witam, posiadam prasę i pompkę hydrauliczną firmy KOMETAL, jest już dość stara, ale solidna, mam problem z pompką, nie trzyma ciśnienia tzn. nie ma siły nic wycisnąć, nawet małego łożyska, pompka powinna mieć jakiś opór przy wyciskaniu, ale już tego nie ma. Powiem jeszcze, że rozkręciłem wszystko i wyczyściłem bez efektu i nie wiem gdzie szukać przyczyny takiej usterki?

Pompka hydrauliczna prasy ręczna firmy Kometal
  • Poziom 22  
    Witam. Przyczyną takiego zachowania się pompy mogą być nieszczelności na zaworkach ssącym lub tłocznym i od sprawdzenia tych zaworków proponuję rozpocząć remont.
  • Poziom 14  
    Dziekuję za odpowiedz .Ja tą pompę rozbiorę i poproszę o rozpiskę ,nie ma serwisówki , ciężko dostępna wręcz chyba nie dostępna , dodam że są tam podkładki zmiażdżone miedziowe ,ale nie da się ich wyciągnąć ale to zrobię zdjęcia.

Proszę poprawić pisownię!
    Przecinki/ spacje/ co stawiamy przed "że"/ znaki diakrytyczne?
    [_P_]
  • Poziom 22  
    Budowa i zasada działania tych pomp jednostopniowych z napędem ręcznym nie jest złożona. Odnośnie tych podkładek to proszę uważać, bo mogą to być zabezpieczenia zaworków. Szczelność zaworków można sprawdzać powietrzem.
  • Poziom 14  
    Witam pompkę zaniosłem do serwisu i do tej pory nie mogą sobie poradzić wychodzi na to że czeka mnie zakup nowej .