Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HYUNDAY 2.0CRDI - Nie równo chodzi

26 Sep 2014 08:37 1905 9
  • Level 9  
    Witajcie forumowicze proszę was o pomoc bo mam problem z HYUNDAYEM SANTA FE 2.0CRDI 113KM. Kupiłem Go z uszkodzonym rozrządem tzn.połamane były dźwigienki zaworowe,więc zostały wymienione wszystkie wraz z popychaczami auto odpaliło ma moc wszystko chodzi dobrze tylko jest problem przy każdym odpalani i nie ważne czy ciepły czy zimny to jak się go zapala to jest taki objaw że jak się zapala to przez chwilę chodzi jakby nie pracował na jeden cylinder a za chwilkę już jest ok. Dodam że wtryski były sprawdzone ciśnienie sprężania też było sprawdzone i jest ok po 28,29 atmosfer.Bardzo proszę o wszelkie porady bo już ręce opadają. Dziękuję.
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 33  
    Patrzyłeś jakie ma korekcje?
  • Level 9  
    Nie to nie było robione bo nie mam takiego testera co by to zrobił. A jaki tester pokaże korekcję.
  • Level 33  
    Tomi B wrote:
    A jaki tester pokaże korekcję.
    Nie jestem pewien, czy post może zawierać lokowanie produktu. Ja do koreańczyków używam DS708 i VCS. A z górnej półki to chyba legendarnym Auto-Comem obadasz.
  • Level 12  
    Najlepiej sprawdzić dawkę na przelewie wtryskiwaczy.
  • Level 9  
    Witam. Jak pisałem wcześniej wtryski były sprawdzane w zakładzie co naprawiają wtryskiwacze i mechanik powiedział że są ok i też były sprawdzane zanim były wymontowane na przelew i z tego co widziałem to w przelewach było mało ropy i mechanik mówił że na przelew są ok.
  • Level 12  
    Najlepiej byłoby sprawdzić testerem ciśnienie na listwie. Porównać wartość zadaną i rzeczywistą.
  • Level 31  
    żałosna udręka wrote:
    Tomi B wrote:
    A jaki tester pokaże korekcję.
    górnej półki to chyba legendarnym Auto-Comem obadasz.

Autocomem nawet się ze sterownikiem nie połączy bo tego silnika nie ma w spisie.Jak już to tylko carmann,i poszukaj sobie w sieci takiego na kabel K-can(CASCADE) a ogarniesz temat.
    Nie ma za co.Podrawiam

• Level 10  
    Carman Scan robi to w Hyundaiu bardzo fajnie. Korekcję dawki, obroty biegu jałowego i kompresję na poszczególnych cylindrach w testach możesz robić