Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaka to Amica? - Kuch elektr. gazowa Amica nie działa piekarnik

p4v3u 26 Wrz 2014 10:36 9912 5
  • #1 26 Wrz 2014 10:36
    p4v3u
    Poziom 27  

Witam,
    Mam taka kuchenke i nie wiem o niej nic. Tabliczka znamionowa jest nieczytelna. (Jedyne co jest czytelne to moce 3,3kW oraz 2,9kW i nazwa kuchnia elektr. gazowa g6.)
    Kuchnia na górze ma 4 palniki gazowe i kabel zasilający wyglądający na 3x2,5.

jaka to Amica? - Kuch elektr. gazowa Amica nie działa piekarnik jaka to Amica? - Kuch elektr. gazowa Amica nie działa piekarnik
    jaka to Amica? - Kuch elektr. gazowa Amica nie działa piekarnik

Bardzo będę wdzięczny za pomoc w identyfikacji.
    Jedyne co udało mi sie ustalić to że [chyba?] ma piekarnik elektryczny.
    Niestety nie wyglądał jakby działał, wiec na szybko rozkrecilem przedni panel i znalazłem taki podzespół który chyba nie powinien tak wyglądać.

jaka to Amica? - Kuch elektr. gazowa Amica nie działa piekarnik jaka to Amica? - Kuch elektr. gazowa Amica nie działa piekarnik

Przed rozkręcaniem wyświetlacz nie działał i ani gałka od elektroniki ani przyciski nie działały.
    Po podłączeniu do zasilania kuchenka nie zapalała nawet oswietlenia w piekarniku nie zapalała się także lewa kontrolka (neonówka?) w żadnym z ustawien gałek od piekarnika. Prawa zapalała się zawsze kiedy było ustawienie inne niż wyłączone.

Czy to się opłaca naprawiać - wymieniać tą elektronikę? Czy można mieć pewność że tylko to jest uszkodzone?
    Czy to będzie bezpieczne w późniejszym używaniu?

Z takich bardzo szybkich oględzin wnioskuje że ta płytka to jakieś 80proc. całej elektroniki/elektryki w urządzeniu?

2 5
  • Pomocny post
    #2 26 Wrz 2014 12:35
    Zbych034
    Poziom 37  

Jak zegarek nie działa to piekarnik się nie załączy.

3
  • #3 28 Wrz 2014 10:27
    p4v3u
    Poziom 27  

Zbych034 napisał:
    Jak zegarek nie działa to piekarnik się nie załączy.

A opłaca się to naprawiać?
    Czy cały zegarek to ta część na moich zdjęciach, czy może coś jeszcze?
    Gdzie to kupić?

0
  • #5 28 Wrz 2014 17:28
    p4v3u
    Poziom 27  

Mam jeszcze takie zdjecia tabliczki znamionowej. Chętnie dowiedziałbym się jaki to dokładnie model żeby chociaż instrukcje jakąś ogarnąć :)

jaka to Amica? - Kuch elektr. gazowa Amica nie działa piekarnik jaka to Amica? - Kuch elektr. gazowa Amica nie działa piekarnik jaka to Amica? - Kuch elektr. gazowa Amica nie działa piekarnik

0
  • Pomocny post
    #6 28 Wrz 2014 19:58
    zhudomel
    Specjalista AGD

G6E3.43S2ZPTE kod:19694

1