Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan micra k12 - Jak podłączyć czujnik uderzeniowy pod centralny zamek?

26 Wrz 2014 11:38 1746 4
  • Poziom 12  
    Witam.
    Mam pytanie takiego typu:
    Czy istnieje możliwość podpięcia czujnika uderzeniowego-wstrząsowego pod fabryczny centralny zamek w Nissan micra k12 z 2004r.?
    Chodzi mi o to aby autko "wyło" gdy ktoś go znowu uderzy lub utrze się innym autem.
    Jeśli chodzi o auto Micra k12 z 2004r.,1.2B, fabryczny zamek z funkcją antynapadową i inteligentny kluczyk.
  • OptexOptex
  • Poziom 11  
    Taki czujnik najprościej można by podłączyć pod krańcówkę od maski, ale musiałbyś upewnić się czy jest ona podpięta pod masę i czy jest to krańcówka typu NO normalnie otwarta.
  • OptexOptex
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Inteligentny kluczyk z funkcją antynapadową - mam sam pilot do centralnego zamka, nie muszę wkładać kluczyka do stacyjki aby go odpalić, wystarczy że on jest w środku w aucie i komp. go widzi i jadę.
    Podczas pracy silnika, wysiadłem z auta z pilotem pojawił się pisk w kabinie(jakiś brzęczyk) i włączyły się światła awaryjne. Prawdopodobnie po jakimś czasie auto gaśnie jak nie ma pilota w kabinie , ale tego jeszcze nie testowałem.
    Aktualnie jest tak zaprogramowany, że jak wcisnę raz otwartą kłódkę, otwierają się tylko drzwi kierowcy, po ponownym wciśnięciu otwiera(odblokowuje) się wszystko.
    Pod maską mam czujnik podpięty do masy.
  • Użytkownik usunął konto