Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Office 2013 - Jak odkrakować offica?

26 Sep 2014 12:56 9339 5
  • Level 12  
    Witam!
    Sytuacja nietypowa.
    Dostałem komputer, na którym był Office Professional Plus 2013 skrakowany prawdopodobnie przez KMSnano.
    Odinstalowałem go. Kupiłem i zainstalowałem onlineowo oryginał Home & Business 2013.
    Po uruchomieniu np. Excela wyskakuje okno kreatora aktywacji itd... Wchodząc na Plik/konto... widzę, że jest wymagana aktywacja Professional Plus a nie mojego Home & Business.
    Prawdopodobnie poprzedni crack siedzi gdzieś w rejestrach i przejmuje kontrolę nad oryginałem.
    Co zrobić, jak odinstalować tego cracka?
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 33  
    Przeciez to sa jakieś jaja.
    Kupiłeś office, a wczesniej miałeś pirata.

Dlaczego tak twierdze?

Bo kto przy zdrowych zmysłach (żeby nie nazwać kogos źle). Jedzie na zainstalowanym systemie od nieznajomego sprzedawcy który nie wiadomo co tam miał w tym systemie.

Czemu nie formatowałeś kompa i nie wgrywałeś systemu na nowo, tylko jedziesz na systemie który był zainstalowany przez sprzedawcę z jego programami etc.
    Co innego jakby to była fabryczna instalka, a taka nie jest na pewno, bo po co ktos crackował office'a.
    Sorry ale dla mnie to jest śmieszne.
  • Level 12  
    Gratuluje dedukcji Sherlocku :)
    Tylko czy "ktoś przy zdrowych zmysłach" by się jawnie do tego przyznał, pomyśl, jakoś trzeba to napisać.

Dodano po 9 [minuty]:

Special uninstaler niestety nie widzi tego Kmsnano.
  • Level 31  
    A widzi go w autostarcie albo usługach przez msconfig?
  • Level 12  
    Jeszcze raz odinstalowałem offica i zrobiłem czystke na dysku wszystkiego związanego z officem. Zainstalowałem ponownie i już O.K.