Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Audio] Słuchawki Noontec - brzmienie

trzynasty11 26 Sep 2014 14:56 366 0
    trzynasty11
    Level 10  
    Witam!
    Potrzebuje brzmienia podobnego do Beatsów(szczególnie Studio). Dlaczego? Po prostu uważam, że to już stał się standard przy produkcji, a chce, by każdy, najmniejszy detal, który tworze brzmiał tak samo u mnie jak u innych. Mam dość siedzenia godzinami, by poprawić każdy najmniejszy szczegół w moich produkcjach, a potem rozczarowanie, gdy okazuje się, że na każdych innych słuchawkach wszystko brzmi inaczej. Dlatego szukam czegoś co oferuje podobne brzmienie do Beatsów, ale takiej kwoty niestety nie posiadam(o oryginałach mówimy). Oczekuje przede wszystkim ciężkiego - niezrozumiałe to jest dla wielu "audiofeel-i" skąd u hip-hopowców tak duża potrzeba bassów, po prostu w hip-hopie najwięcej smaczków kryje dół, i każdy z nich chciałbym usłyszeć. Stąd hip-hopowca - Dr. Dre - słuchawki stały się standardem w produkcji hip-hopu jak i nie całeho rynku muzycznego.

Ale do rzeczy: co sądzicie o produktach Noontec? Który by najlepiej odwzorowywał Beatsy? Który gdyby nie patrzeć na beatsy - polecacie? Jeżeli chodzi o drugi aspekt to nie mają za mało bassów?

Przede wszystkim myślę o Noontec Hammo, które słyszałem, że świetnie to odwzorowują i mają świetny i nastawiony na bass dźwięk. Ale są jeszcze Zoro HD i Zoro HD II, które też wydają mi się ciekawą propozycją. Niestety nie mam gdzie posłuchać, więc muszę się opierać na zdaniu innych :/

Proszę o pomoc :)
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo