Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Iskrzy z silnika pralki Amica AWCT 10L

Darnok1998 26 Sep 2014 18:45 1791 11
    Darnok1998
    Level 10  
    Witam dzisiaj z mojej pralki Amica AWCT 10L iskrzy z silnika i nie rusza się bęben czy ktoś wie co się stało???
    kortyleski
    Level 43  
    Pralka się zepsuła :-)

Moderated By ROBSON33:

3.1.17. Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji

3.1.9. Zabronione jest rozpowszechnianie treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku do innych Użytkowników lub osób trzecich.

Ostrzeżenie :|

Darnok1998
    Level 10  
    No ja wiem ale czy da się ją naprawić???
    Gobro
    Level 31  
    Sprawdź czy szczotki nie są za krótkie, jeżeli tak to je wymień.
    Darnok1998
    Level 10  
    Sprawdzałem są dobre
    kortyleski
    Level 43  
    Przepraszam za ironiczną wypowiedź. Nie wiem czemu widziałem Hyde park. Teraz porada: zdejmij pasek i zobacz czy wszystko luźno się kręci... Potem jak już koledzy powiedzieli sprawdź szczotki silnika
    Darnok1998
    Level 10  
    Ale jak się ją do prądu podłączy to z silnika lecą iskry co to może być pasek jest wpożądku :-)
  • Helpful post
    dzg4
    Level 26  
    Jeszcze zostają łożyska, lub częściowo zwarty komutator. jeśli częściowo zwarty komutator, to albo kup sprawny silnik, albo używaną pralkę jest sporo na e-bayu.
    Darnok1998
    Level 10  
    No chyba kupie inny silnik i będzie dobrze
    dzg4
    Level 26  
    Zobacz jeszcze czy komutator nie jest przypalony lub stator, działanie wody, inne czynniki.
    Darnok1998
    Level 10  
    No właśnie teraz jak się włączy program to nic nie działa tylko włączają się wszystkie diody na panelu sterującym
    kortyleski
    Level 43  
    Powiedz czy umiesz wymontować silnik i podłączyć go na stole celem sprawdzenia?