Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komputer PC do 700 zł, przeznaczony do gier Counter Strike GO, FIFA 13/14.

26 Wrz 2014 20:53 1803 18
  • Poziom 7  
    Witam ,
    Poszukuję komputera do kwoty 700 zł zapewne za tą mizerną kwotę coś się znajdzie tylko używanego ...
    Komputer głównie służyłby do przeglądania internetu i oglądania filmów ale od czasu do czasu chciałbym pograć i pasuję żeby komputer uciągnął w miarę dobrze Counter Strike GO , PES/FIFE 13/14.
    W nowsze gry nie myślę grać.
    Z góry dziękuje :)
  • Poziom 24  
    Ważne, wymagania gry i szukaj na Allegro.
  • Poziom 24  
    Jak poszuka kupi poniżej 700 PLN, rusz klawiaturą a zobaczysz.Użytkownicy PC czasem sprzedają bo potrzebują kasy , sam dla bratanka w ten sposub kupiłem, chyba że chce już. Można.
  • Poziom 24  
    Wybacz, tak jak napisałem musisz sam wybrać, pisałem tylko że byś szukał i wybrał są okazje, pozdrawiam.ZOBACZ JAKIE SĄ WYMAGANIA GRY.
  • Poziom 7  
    To nie po to pisałem na forum żebyś mówił , że mam poszukać okazji tylko po to żeby inni mogli doradzić który zestaw byłby najodpowiedniejszy pode mnie.
    A wymagania znam...
  • Poziom 8  
    Moim zdaniem najlepszą propozycją jest ostatnia. (Z core 2 quadem, 6gb ramu, i gt 9600)
  • Poziom 22  
    Ostatni i przedostatni mają procesor quad, to były dość wydajne jednostki.
    Żaden nie podaje marki zasilacza, a to dość ważne.
    Dziwi mnie też niepokazanie wnętrza komputera na zdjęciu w ostatniej aukcji, a skoro właściciel pisał o podkręcaniu to mnie by interesowało jakie tam jest chłodzenie procesora.
  • Poziom 7  
    Jowyma napisałem do gościa z allegro i tyle się dowiedziałem na temat tego zestawu: "Stacjonarny PC 4 rdzeniowy, 4 GB, GeForce Tanio", że nie wie, co to za chłodzenie, ale, że na obudowie podłączony jest dodatkowy wentylator 5V i że zasilacz 400W.

Perlit, a da radę podłączyć ten komputer do mojego starego monitora?
    Monitor ma wejście DVI.
    Ale słyszałem pogłoski, że mimo, iż jest wejście DIV to na monitorze czasami pokazują się niebieskie paski ;/
    Komputer PC do 700 zł, przeznaczony do gier Counter Strike GO, FIFA 13/14.

Poprawiłem swiercm
  • Poziom 39  
    Twój monitor ma dwa wejścia do podłączenia karty graficznej: cyfrowe DVI-D (Dual Link) i analogowe VGA (D-Sub). Podłącza się go do wyjścia karty graficznej w komputerze.
    Nie będzie żadnego problemu z podłączeniem go karty gr. GF9600GT.
    Link
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 7  
    Jak myślicie uciągnie to wszystko ten zasilacz 500 w take me ?
    Bo czytałem trochę o nim i niezbyt go polecają.
    Że niby napisane 500w a w rzeczywistości działa jak 350 , a to wszystko wyrób chiński. No i oczywiście znajduje się na czarnej liście zasilaczy chyba tez na tym forum.
    No chyba ze da rade pociągnąć te wszystkie podzespoły ? Jak myślicie
  • Poziom 7  
    O kurde ale po mieszałem to wszystko co pisałem do było do tego
    http://allegro.pl/stacjonarny-pc-4-rdzeniowy-4-gb-geforce-tanio-i4631822387.html
    A to wszystko , że gościu odpisuję z różnych maili i się pogubiłem bo do kilku gości pisałem....

To teraz pasuję czekać na odp od tego Core 2 Quad 2.33GHz/GeForce 9600GT 512MB/6GB DDR2 w sprawie zasilacza jakiej marki jest i wszystko się rozstrzygnie bo raczej tego z take me nie wybiorę bo bawić się w następne koszty z dokupowaniem innego zasilacza...