Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zestaw 2.1 do +/- 300zł MODECOM MC-MSF50 czy MODECOM MC-MHF60U lub...?

adibarlinek 26 Sep 2014 23:32 2583 5
    adibarlinek
    Level 8  
    Witam mam zamiar kupic sprzet grajacy do komputera. Przeznaczone na to mam około +/- 300zł. W Media Markt sluchalem muzyki z tego sprzetu: http://www.mediamarkt.pl/glosniki-modecom-mc-msf50,id-681799 ktory brzmial calkiem fajnie. Zastanawia mnie jescze ten zestaw: http://www.mediamarkt.pl/glosniki-modecom-mc-mhf60u,id-824135
    Pytanie mam co warto kupic lub co mogli byscie polecic podobnego. W sprawach audio jestem laikiem choc lubie posluchac głośno muzyki House na komputerze, wydaje Mi się że takie głośniki wystarcza. Czekam na opinie i pomoc. Dziękuję
    Przemmeekk
    Level 18  
    Do House się nie nadadzą, w ogóle jeśli chcesz posłuchać coś głośniej to nic dobrego nowego nie znajdziesz. Z taką kwotą szukałbym już używanych Logitech Z-2300, które na prawdę grają bardzo przyjemnie, do głośnej muzyki z dobrym basem są wręcz stworzone, natomiast należy pamiętać że nie zagra jakościowo jak dobre stereo. W tej cenie żadnego lepszego stereo do takiej muzyki nie znajdziesz.
    adibarlinek
    Level 8  
    co masz na myśli "lepsze stereo" mogłbyś mi podesłać jakiś ciekawy zestaw może warto będzie zaczekać i dozbierać
    Przemmeekk
    Level 18  
    Chodzi o to, że taki zestaw zagra bezkonkurencyjnie w swoim przedziale cenowym w wszelkiego rodzaju tzw. "napier**lankach", do house też się nada. Sam mam Z-5500, trochę zmodernizowany i wiem kiedy są lepsze od nie jednego drogiego Hi-Fi, a wiem gdzie są gorsze od stereo za podobną cene. Satelity z tego zestawu oparte są na jednodrożnej konstrukcji szerokopasmowej, dość efektywnej, ale mimo wszystko szerokopasmowej przez co jakość wysokich nie powala. Reasumując, jeśli zamierzasz słuchać muzyki z wyraźnie ważną sekcją basową i dość głośno i chcesz czuć moc basu to polecam, natomiast jeśli będziesz słuchał jakieś klasyki (myzyka klasyczna) czy symfonię - tak gdzie ważny jest dobry wokal, wybrzmiewanie instrumentów, scena muzyczna to się zawiedziesz. To dobry zestaw dla kogoś kto wie czego chce.

Przy tym równie ważne jest to, by zestaw był dobrym stanie. Nigdy nie wiadomo, co się z nimi działo u poprzedniego właściciela.
    adibarlinek
    Level 8  
    Miałem możliwość odtwarzania muzyki na: MODECOM MC-MSF50 w Media Markt. Grały wystarczająco głośno i bass był fajny tak że do komputera do posłuchania muzyki myślę, że wystarczą tylko chciałem zapytać czy ktoś słyszał te dwa zestawy i czy różnica między nimi jest duza
    Jericho24
    Level 20  
    adibarlinek wrote:
    Miałem możliwość odtwarzania muzyki na: MODECOM MC-MSF50 w Media Markt. Grały wystarczająco głośno i bass był fajny tak że do komputera do posłuchania muzyki myślę, że wystarczą tylko chciałem zapytać czy ktoś słyszał te dwa zestawy i czy różnica między nimi jest duza
    Kupiłeś już jakiś zestaw?
    Odsłuchiwałeś może też zestaw modecom MC-2110/ Microlab FC330?