Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zumico Quick 50cm 4T - nie dostaje paliwa do cylindra,sucha świeca.

radek310194 28 Wrz 2014 16:41 3027 0
  • #1 28 Wrz 2014 16:41
    radek310194
    Poziom 15  

Witajcie, mam problem ze swoim skuterem , Zumico Quick 50ccm3 4T , problem polega na tym , iż do gaźnika paliwo dochodzi ponieważ cieknie z tego miejsca gdzie jest wężyk przelewowy , a do cylindra nie dochodzi , świeca jest sucha , iskra jest.Może od początku , któregoś dnia wyjechałem skuterem , dojechałem do sklepu(nie czułem spadku mocy, nie mulił , nie przegrzewał się itp)jak chciałem z niego wrócić , próbuję odpalić skuter, a tu kręci sam rozrusznik , silnik w ogóle nie chciał zakręcić , myślałem że to wina akumulatora , lecz po przyprowadzeniu go do domu i naładowaniu akumulatora problem był ten sam , okazało się , że silnik się przytarł , zalałem go nowym olejem , i ręcznie rozruszałem silnikiem,wałem , po czym zaczął kręcić , odpalać , i było ok. 2-3 dni temu , wymieniałem pasek napędowy,filtr powietrza(stożek), oraz filtr paliwa,czyściłem gaźnik , i od tego momentu nie dostaje paliwa do cylindra.Czy może to być wina zaworów?czy może być do wyregulowania zawór ssący lub całkowicie do wymiany?ew. źle podłączony gaźnik? Później zrobię zdjęcia jak to jest u mnie podłączone . Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam.

6 0