Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Satel Integra 128 - gong naruszenia czujki

morained 28 Sep 2014 17:01 1971 4
Optex
    morained
    Level 8  
    Witam,

Chciałbym skonfigurowac sobie tak system Satel integra 128WRL aby system powiadamiał gongiem / innym sygnałem przy naruszeniu jednej czujki na schodach (należącej do strefy piętra) wtedy i tylko wtedy gdy załączone jest czuwanie w strefie parter.
    Chodzi o to zeby schodząć na parter dostać powiadomienie ze parter czuwa i w porę się wycofać na gorę aby wyłączyć czuwanie dołu.

Dziekuje!
  • Optex
    suworow
    Admin of Property security
    Czy temat który założyłeś nie wydaje Ci się podobny do tego raptem parę wierszy niżej:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2904481.html
    Pozdrawiam
  • Optex
    morained
    Level 8  
    suworow wrote:
    Czy temat który założyłeś nie wydaje Ci się podobny do tego raptem parę wierszy niżej:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2904481.html
    Pozdrawiam

Dziękuję za zwrócenie uwagi. Faktycznie jest wpewnien sposóbpodobny, niestetynie miałem świadomości co to jest LUNa więcmnieto zmyliło.
    suworow
    Admin of Property security
    morained wrote:
    niestetynie miałem świadomości co to jest LUNa więcmnieto zmyliło.
    Nie tylko " ściemniło". Zdaje się, że i uszkodziło Ci spację. Zobacz czy nie ma innych strat :)
    Pozdrawiam
    didotom
    Level 16  
    morained wrote:
    Witam,

Chciałbym skonfigurowac sobie tak system Satel integra 128WRL aby system powiadamiał gongiem / innym sygnałem przy naruszeniu jednej czujki na schodach (należącej do strefy piętra) wtedy i tylko wtedy gdy załączone jest czuwanie w strefie parter.
    Chodzi o to zeby schodząć na parter dostać powiadomienie ze parter czuwa i w porę się wycofać na gorę aby wyłączyć czuwanie dołu.

Dziekuje!

Zwróć uwagę jaką masz wersję firmware 1.12 ma bła w wersji z 2013roku, dopiero wersja z 2014 ma poprawionego buga z gongami i opóźnieniem gongów. jak masz wersję starszą to nie ma problemu