Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Y - Reset na logo

Techniczny13 29 Wrz 2014 00:17 1857 3
 • #1 29 Wrz 2014 00:17
  Techniczny13
  Poziom 9  

  Witam.

  Dziwną sytuację mam aktualnie i liczę, że być może ktoś zna rozwiązanie. Od paru miesięcy używam podstarzałego już Galaxy Young GT-S5360. Przywróciłem ostatnio ustawienia fabryczne, zainstalowałem parę aplikacji, ale odinstalowałem po momencie, bo mulić zaczął, jak to Young. Zostawiłem messengera. Przeglądałem sobie aplikacje już wbudowane w system i zauważyłem grę Assassin's Creed Brotherhood, jakieś demo. Włączyłem, przeleciałem przez menu gry, i w pewnym momencie... Pojawiło się logo Samsung Galaxy Y tak samo jak przy włączaniu za każdym razem telefonu. Od tego momentu nic tylko telefon się resetuje - jest logo telefonu przez 7-8 sekund, czarny ekran przez 3-4 sekundy, i znowu logo, i tak w kółko i w kółko i w kółko... Nie mam już chyba gwarancji, i nie mam pojęcia co zrobić. Jeśli byłoby jakieś w miarę ogarnięte rozwiązanie bez potrzeby pójścia do serwisu od razu, byłbym wdzięczny.

  0 3
 • #2 29 Wrz 2014 07:38
  sylweksylwina
  Red. Komputery FAQ

  Musisz przeflashować soft, jeśli się nie znasz to tel. Lepiej zanieś do serwisu lub poszukaj jakiegoś poradnika. Na początek spróbuj hard reset (powinno być przytrzymanie vol+ + home + power i wybranie przyciskami wipe data i potwierdzenie przyciskiem power.

  0
 • #3 29 Wrz 2014 12:23
  Techniczny13
  Poziom 9  

  Zrobiłem podany wyżej hard reset. A raczej próbuję - wszedłem w 'wipe data/factory reset', wybrałem opcję "Yes -- delete all user", pojawia się

  "...Wiping data
  Formatting /data"

  Po czym sekundę później telefon się wyłącza i dzieje się dokładnie to samo - logo Galaxy Y, włącza, wyłącza, włącza, wyłącza... Nie widać nawet żeby za bardzo zaczynał się ten reset bo prawie od razu po kliknięciu się telefon wyłącza.

  0
 • #4 29 Wrz 2014 12:44
  rekordgsm
  Poziom 31  

  Wyżej kolega napisał co masz zrobić, telefon trzeba zaprogramować od nowa-przeflashować.

  0