Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung RF711 bluetooth kompletnie zniknął z traya

29 Wrz 2014 10:51 765 2
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem z bluetooth w laptopie Samsung RF711. Używam Windows 7, a bluetooth jest fabrycznie wmontowany. Od początku korzystałam z bluetooth i nie było żadnych problemów. Jednak ostatnio zauważyłam, że z traya zniknęła ikona bluetooth. po wpisaniu "bluetooth" w pasku startowym kliknęłam w znaleziony plik jednak nic się nie stało. Znalazłam w google poradnik jak przywrócić bluetooth do traya i podążałam za instrukcjami, dzięki czemu wiem, że bluetooth zniknął nie tylko z traya lecz również z panelu sterowania. jedyny folder który pozostał to WIDCOMM/blutooth software/ ale to kompletnie nic nie daje, bo komputer nie reaguje na żadne aplikacje. Oczywiście resetowałam zarówno komputer jak i wifi poprzez komendę Fn+F9. Z biosem jeszcze nic nie robiłam, bo powiem szczerze, jestem kompletnie zielona w te klocki i nie chcę niczego bardziej zepsuć.
    Dodam, że niczego ostatnio nie kasowałam, nie zmieniałam na laptopie. Jedyne co to ostatnia aktualizacja do Windowsa się zainstalowała po wyłączeniu komputera.
    Bardzo proszę o pomoc :)
  • Moderator - Komputery Serwis
    Zamieść screena z menadżera urządzeń.