Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sony XPERIA Z - Telefon po wymianie wyświetlacza wariuje

24Ozil 29 Sep 2014 13:13 2838 4
    24Ozil
    Level 14  
    Witam, mój telefon po wymianie wyświetlacza zachowuje się identycznie jak ten tutaj:
    Link

Co może być przyczyną, wyświetlacz na reklamację czy to raczej wina telefonu?

Pozdrawiam
    rtvkce
    Level 29  
    Reklamuj wymienioną część.
    24Ozil
    Level 14  
    rtvkce wrote:
    Reklamuj wymienioną część.

OK, w takim przypadku dotyk + lcd do reklamacji, telefon dziwnie się zachowuje. Źle działa np. tam gdzie mniej ikon, usunę ikony działa dobrze. No zobaczymy jutro odeślę części.
    lampart131
    User under supervision
    W sumie tutaj nie musi być już wina wyświetlacza.. Miałem identyczny przypadek w htc one x gdzie po takich zamazaniach ekranu oraz wariującym dotykiem padł mi układ graficzny... Na wszelki wypadek reklamuj jak najszybciej ten wyświetlacz może faktycznie to jego wina. Napisz jak przyślą Ci nowy..
    24Ozil
    Level 14  
    lampart131 wrote:
    W sumie tutaj nie musi być już wina wyświetlacza.. Miałem identyczny przypadek w htc one x gdzie po takich zamazaniach ekranu oraz wariującym dotykiem padł mi układ graficzny... Na wszelki wypadek reklamuj jak najszybciej ten wyświetlacz może faktycznie to jego wina. Napisz jak przyślą Ci nowy..

dopiero teraz mam dostęp do komputera.

Przyszedł nowy i dalej to samo. Odesłałem wyświetlacz i pieniądze zostały mi zwrócone.
    Wina na 99% wyświetlacza bo podłączając orginalny wyświetlacz (wyświetlacz działa tylko dotyk pęknięty) ikony widać normalnie, wszystko ok.