Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControlSterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Webcam Fujitsu Siemens Amilo Pi3540 Windows 7 Ultimate 64 bit

29 Wrz 2014 13:28 1350 4
  • Poziom 8  
    Witam ponad rok temu zmieniałem system z visty na 7-kę...wszystko działało dobrze jednak nie dawno system zgubił kamerę.Windows 7 nie widzi kamery laptopa...przeszukałem wszystko i nic. Proszę o podpowiedź w jakim kierunku iść... Czy to kwestia jakiejś aplikacji odpowiadającej za uruchamianie kamery, czy jest możliwe żeby błędy systemowe spowodowały całkowite usunięcie kamery. Szukałem w Bios i tam też nie ma. Nadmienię tylko, że nie jestem asem co do naprawy systemu i chętnie bym go reinstalował gdyby nie mały kłopot, nie stworzyłem płyty, a system jest OEM. Uprzejmie proszę o wyrozumiałość co do mojego podejścia do tematu i pomoc.
  • SterControlSterControl
  • SterControlSterControl
  • Moderator - Sieci, Internet
    A po naciśnięciu kombinacji klawiszy Fn-F7 przypadkiem kamera nie włączy się?
  • Poziom 8  
    niestety, zauważyłem jeszcze jedną rzecz na którą wcześniej nie zwróciłem uwagi...przy włączaniu klawiszy funkcyjnych pokazywały się ikonki na ekranie,a w tej chwili ich nie ma...nadmienię tylko że reszta klawiszy działa.
  • Poziom 43  
    Do czasu przesiadki na win7 tak masz? To nie zainstalowałeś wszystkich sterowników od producenta - zrób to. Kamery stery też. Po tym wklej screena z manag. urządzeń.