Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Candy Aqua 800T - Woda w bębnie.

29 Wrz 2014 19:38 1107 1
  • Poziom 15  
    Witam,

Ostatnio zauważyłem problem z pralką Candy 800T. Po praniu pozostaje w bębnie nieco wody to rzadkie zjawisko częściej po cyklu prania pozostaje wilgotno i po jakimś czasie woda się pojawia. Dziś po kilku dniach było jej na tyle dużo że prawie wylewała się na zewnątrz (drzwiczki zawsze uchylone). Wyczyściłem filtr z przodu pralki przy odkręcaniu wylało się troszkę wody do podłożonej miski. Poza brudną wodą było kilka grudek wydaje mi się że kamienia. Jutro chcę kupić jakiś środek do czyszczenia pralki jakich wiele w sklepach. Jeżeli wyczyszczenie filtru nie pomogło ani też nie pomoże jutrzejsza operacja środkiem do czyszczenia będę zmuszony kogoś zawołać. Liczę że to wina kamienia który może w jakiś sposób blokuje odpływ wody tylko z drugiej strony zastanawiające jest pojawianie się wody w bębnie.

Na marginesie dodam że pół roku temu wymieniany był bęben na zupełnie nowy lecz nie wydaje mi się aby to było powiązane.

Co Wy o tym myślicie i jaka może być według Was przyczyna tej w sumie usterki?
  • Pomocny post
    Admin grupy AGD
    Prawdopodobnie elektrozawór do wymiany :(

PS. Taka dobra rada, po każdym użyciu pralki wskazane jest zamykanie zaworu wodnego, ot tak dla bezpieczeństwa :idea: