Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zanussi ZWQ61216WA - czy warta zakupu ?

traviss 29 Wrz 2014 22:13 2916 3
  • #1 29 Wrz 2014 22:13
    traviss
    Poziom 9  

Witam,
    Planuje zakupić pralkę, z braku miejsca ładowaną od góry.
    Proszę o opinię czy pralka Zanussi ZWQ61216WA jest warta zakupu ponieważ nie ma w internecie żadnych opinii a cena jest atrakcyjna zwłaszcza jeśli chodzi o klasę energetyczną (A++).
    Wszelkie opinie na temat tego modelu mile widziane.

0 3
  • #2 04 Maj 2015 19:33
    krzycho76
    Poziom 8  

Witam,
    Miałbym kilka pytań odnośnie tej praleczki ale nie wiem czy pan ją kupił i używa?
    Właśnie nad nią się zastanawiam jest bardziej ''wypasiona'' od elektroluxa w tej cenie. Właśnie ciężko znaleźć opinie o tej pralce ale praleczka bardzo ciekawa.

0
  • #3 04 Maj 2015 19:50
    traviss
    Poziom 9  

Witam,
    Owszem zakupiłem ta pralkę.

co mogę powiedzieć?:) ubrania czyste choć czyste tez są do pralki wrzucane:) piorę tylko dla "odświeżenia" i tutaj jest OK. Na plamach jeszcze nie testowana.
    Główną zaletą jest klasa energetyczna.
    Z programami jak to zawsze bywa - szuka się sprzętu, który ma ich najwięcej a w praktyce używa się 2, może 3.

Jak na mój gust jest dosyć głośna i w czasie prania w powietrzu unosi się niemiły zapach (wilgoci chyba) ale może to przez to, że moja łazienka ma nieco ponad 3m2.

programy krótkie 20 i 30min są OK, ale to sa oczywiście na niepełny załadunek. Pełna pralka po wciśnięciu przycisku '50% czasu prania' pierze około 100min !!

polecam ze względu na korzystny pobór prądu i dobrą cenę.

1
  • #4 10 Maj 2015 08:52
    krzycho76
    Poziom 8  

Wielkie dzięki za info.
    Mam ostatnie pytanko odnośnie samego wirowania. Oglądam właśnie panel tej pralki na necie i nie mogę dostrzec przycisku samego wirowania. Jakbym chciał coś tylko odwirować co prałem sam ręcznie to czy mogę?? Co prawda jest tam taka ikonka/przycisk wirowanie odpompowanie ale czy to jest to?? W tej pralce nie ma pozycji program 0 i po wł. pralki dioda już jest na programie gotowa doprania co uniemożliwia nastawienie samego programu po wciśnięciu start.
    Czy mógłby pan napisać czy jest samo wirowanie i czym to się włącza i jeśli tak to czy można dodatkowo ustawić szybkość wirowania.

Dziękuję za ewentualną odpowiedz.

4