Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dokumentacja falownika model PC275

30 Kwi 2005 23:10 1707 8
  • Poziom 11  
    Pozdrawiam

Poszukuję dokumentacji do falownika typu PC275.
    0,75 kW 220V/3x220V
    Producent z Torunia - nie znam.

Z góry dziękuję
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    jedynym producentem falowników w Totuniu jest OBRUSN
    poszukaj w necie
    co konkretnie potrzebujesz przeciezr tam na nim jest wszystko opisane prostrzego nbie znajdziesz
  • Poziom 11  
    Dzięki za informacje o producencie.
    Poszukam w necie.
    Właśnie, że nia ma na nim wszystkiego napisane. W szczególności chodzi mi o regulacje. Jest tam z osiem potencjometrów do ustawiania. Jak, co podłączyć jest dobrze oznaczone.
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    no osiem to przesadziłeś ale parę to jest
    trzy w rzędzie koło procesora licząc od listwy przyłączeń to 1 charakterystyka startu 2 częstotliwość minimalna 3 częstotliwość max
    są jeszcze zworki 3 x siodkowa musi być zwarta jeśli
    podłączysz potencjometr
    reszty niepamientam ale jak nie znajdziesz to popatrzę w jakąś maszynę pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Na stronie OBRUSN nie ma na temat tego falownika nic, ale napisałem do nich prośbę o dokumentację. Poczekam parę dni na odpowiedź. jeżeli nie to się jeszcze zgłoszę.

Jeszcze raz dzięki
    Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Mi też przydała by się dokumentacja ale w formie schematu elektrycznego. W moim falowniku na płytce z procesorem jest 5 potencjometrów.
    Uszkodzone były tranzystory stopnia końcowego falownika - po wymianie falownik dalej niestartuje , na wyświetlaczu kreski poziome i mocno grzeje się opór 22kΩ ( ten długi i cienki w lewym górnym rogu ).
  • Poziom 11  
    Zamykam temat
    Dokumentację dostałem już dawno temu.
  • Poziom 25  
    To zaim zamkiesz to powiesz skad ja moza sciagnąć - bo ten post nic nie wnosi.
  • Poziom 23  
    Przepraszam za odkopywanie, ale myślę że pytanie dotyczyło załączonej instrukcji. Nie jestem pewien na 100%, ale może komuś się to przyda.
    Załączniki: