Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Autoalarm FOX - piszczy

30 Apr 2005 23:33 2600 11
  • Level 12  
    Witam wszystkich!!!
    Mój problem z alarmem polega na tym iż po załączeniu go z pilota po dźwięku informującym o uzbrojeniu alarmu pojawia się jeszcze jeden dźwięk w postaci denerwującego piszczenia trwającego ok. 2 sekundy. Co może być z nim nie tak?? Wydaje mi się że informuje iż są niedomknięte drzwi ale wszystkie włączniki w drzwiach sprawdzałem i pod maską i jest wszystko ok.
    Z góry dzięki za podpowiedzi!!
  • Level 19  
    Hm.?Jaki fox?Model?A moze wstrzasy jeszcze drgają.Regulacja w syrence(bambino itp)albo slaba bateria w pilocie.Fokx chyba cos takiego sygnalizuje
  • Level 12  
    Jaki Fox to nie wiem bo nigdzie nie pisze na obudowie a założony jest w Passacie z 94r.
  • Level 11  
    u mnie jak tak piszczy to znaczy ze sa jeszcze wstrzasy mam foxa bambimo, sprobuj tak jazeli to ten sam typ , zdejmij ta gumowa zaslepke ktora znajduje sie na syrenie i za pomaca wkretaka ustaw tak zeby sie dioda nie swiecila, to pownno pomoc
  • Level 12  
    Jaka dioda ma się nie świecić? Ta na centralce czy ta co jest na desce rozdzielczej? Gdzie mogę szukać centralki? Wszystko jest pod maską w tej samej obudowie co syrena?? Pewnie tak bo dochodzi tam spora liczba przewodów, ale żadnej tam diody nie widziałem. Opisujcie wszystko dokładniej bo z alarmami samochodowymi mam do czynienie od niedawna.
  • Helpful post
    Level 20  
    Witam
    Jeżeli jest to jeden sygnał po załączeniu alarmu to napewno sygnalizacja słabej bateri lub słaby sygnał z pilota dociera do alarmu. Rozwiazanie kupić nową baterie lub dostroić pilot trymerem jeżeli rok produkcji nie przekracza roku 2000. Od 2000 roku trzeba wymienić kondensator smd.Ale na 80% to bateria. Podaj 3 cyfry kodu z pilota to ci napisze jaki model i jaki rok produkcji.
  • Level 11  
    chodzi mi o diodzie na syrenie , przynajmniej ja ja tam mam jakotworzysz maske to jej nie widac musisz sciagnac jaki gumowy kapturek ktory jest naobudowie syreny dopiero jak go sciagniesz to zobaczysz ta diode, obok jest taki wkret jak wkrecasz to zwiekszasz czulosc jak odkrecasz to zmniejszasz, dioda ma sie nie swiecic, ustawiasz tak jak ci sie podoba
  • Level 12  
    Wielkie dzięki teraz wiem że była to wina baterii bo zamiast 12V daje 9V. Mam nadzieje że nie będzie problemu z dostaniem takiej bateryjki.
    A pierwsze trzy cyfry kodu to 768..... więc jaki to będzie model???
  • Helpful post
    Level 20  
    Witam
    Alarm o tym początkowym kodzie to Fox 101 B (Bambino) chyba, że masz jeszcze kluczyk to 101R (z własnym zasilaniem) wszystko jest razem obudowa i syrena dodatkowo mogą być ultradźwięki (centrala 5 na 5 cm i kapsuły) w obudowie alarmu powinna być zaślepka gumowa od czujnika wstrząsowego.
  • Level 12  
    Skoro zaczęliśmy ten temat to kilka miesięcy temu miałem jeszcze inny podczas zamykania dźwięk w postaci dwóch pipnięć. Jednak to nie było tak denerwujące i się tym nie przejmowałem. Co taki dźwięk mógł sygnalizować bo z czasem sam ustał.
    A druga sprawa to jeśli ktoś posiada instrukcje obsługi tego typu alarmu to by wysłał na maila rakieta18(malpa)o2.pl lub podał link do strony z której ją można ściągnąć.
  • Level 24  
    szukaj ,pytaj na fox(malpa)krakow.pol.pl
  • Level 22  
    ja mam Fox'a F900 T/3 i tez tak piszczy ale tylko podczas otwierania. przy zamykaniu jest jeden krotki sygnal a przy otwieraniu 1 krotki i drugi 2 sek. co moze byc z nim nie tak??