Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KTP400 - Hasło domyślnego konta "Administrator"

brzoza900 01 Paź 2014 20:31 1134 5
  • #1 01 Paź 2014 20:31
    brzoza900
    Poziom 14  

Witam

Po dodaniu panela (np KTP400) do projektu Tia Portal V11, domyślnie tworzy się konto dostępu "Administrator" w User administration. Jakie jest domyślne hasło dla tego konta (jeśli nic nie było zmieniane w projekcie).
    Mam problem bo klient na drugim końcu Polski trzykrotnie błędnie zalogował się na swoim koncie klienckim, po czym podałem mu stworzone przeze mnie konto z dostępem administratora i pomylił małe znaki z dużymi.... W efekcie zablokował obydwa konta, więc nie mam możliwości ich zdalnie odblokować, chyba, że zalogowałby się jako Administrator i wówczas wyświetli mu się administracja użytkowników. Chyba, że widzicie jakieś inne rozwiązanie?

Bardzo proszę o pomoc.

0 5
  • SterControl
  • #2 02 Paź 2014 15:01
    Los_sandalos
    Poziom 27  

Niestety chyba musisz się przejechać ;( No chyba, że gość sciągnie sobie trial a Ty wyślesz mu projekt mailem.

W tia jest taki "ptaszek", który warto odznaczyć aby konto nie blokowało się po złym wpisaniu hasła.

0
  • SterControl
  • #3 03 Paź 2014 09:27
    Markos80

Specjalista Automatyk

Nie mają możliwości podłączenia się do Internetu, choćby na chwilę?
    Najprościej, jeśli mają jakieś zewnętrzne IP, przekierować porty do panelu:
    102 - s7
    2308 - wincc
    50523 - wincc
    Jeśli nie mają, to też się da zrobić zdalnie, ale trzeba mieć np. serwer VPN.

0
  • #4 03 Paź 2014 11:08
    Los_sandalos
    Poziom 27  

No jeszcze można wysłaś panel DHL`em ;) Pytanie tylko, czy maszynę można odstawić na 2 dni.

0
  • #6 06 Paź 2014 21:39
    brzoza900
    Poziom 14  

@zembol: czy wymagana jest instalacja ProSave czy powinno zadziałać na każdym komputerze? To rozwiązanie (jeśli zadziała) wydaje się być najprostsze w realizacji, dzięki :)

Pytanie z innej beczki na przyszłość. Jeśli w sieci, do której sterownik jest połączony istnieje dostęp do internetu, to w jaki sposób mogę się zdalnie połączyć ze sterownikiem, panelem (np Weintek) żeby wysłać do niego program przez internet? Proszę o jakieś linki/hasła pod jakimi szukać pomocy.

0