Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Mastercook ZBI-478IT kod E9 przeskakujące programy

02 Paź 2014 12:03 6972 9
 • Poziom 8  
  Witam Wszystkich.
  Mam taki problem jak w tytule.
  Może ktoś mi doradzi od czego zacząć?
  Dodam, że odpływ jest sprawny.
  Z góry dziękuję.
 • Pomocny post
  VIP Zasłużony dla elektroda
  Zrób zdjęcie modułu czy to nie jest chińska podróba. W oryginalnym Mastercook-u E 9 oznacza błąd rozdzielacza.
 • Poziom 8  
  Zmywarka Mastercook ZBI-478IT kod E9 przeskakujące programy

  Dodano po 5 [minuty]:

  Rozumiem że w drzwiczkach nie ma nic tylko muszę się dobrać do tylu zmywarki wszystko tam jest na dole mam racje? porobię zdjęcia jak tylko ją wyciągnę z mebli mam nadzieje że jeszcze dzisiaj mi się to uda zrobić.
 • Poziom 8  
  Zmywarka Mastercook ZBI-478IT kod E9 przeskakujące programy Zmywarka Mastercook ZBI-478IT kod E9 przeskakujące programy

  Dodano po 3 [minuty]:

  Zmywarka Mastercook ZBI-478IT kod E9 przeskakujące programy Zmywarka Mastercook ZBI-478IT kod E9 przeskakujące programyZmywarka Mastercook ZBI-478IT kod E9 przeskakujące programyZmywarka Mastercook ZBI-478IT kod E9 przeskakujące programy

  Dodano po 1 [minuty]:

  Zmywarka Mastercook ZBI-478IT kod E9 przeskakujące programy

  Dodano po 13 [minuty]:

  Witam przepraszam za jakość zdjęć taki aparat
  Dodam do tematu sprawdzilem jeżeli zamknę drzwi podczas gdy przeskakują programy to zmywarka uruchamia się na danym programie i dziala prawidlowo aż do końca, po otwarciu drzwiczek komunikat E9. Po ponownym uruchomieniu przeskakują programy jak wcześniej dodam ze robią dwa obroty potem E9 jeśli się zamknie drzwi podczas gdy przeskakują to znowu dziala poprawnie i tak cały czas. Co może być uszkodzone może moduł na ostatnim zdjęciu albo moduł dotykowy na drzwiach albo co innego proszę o radę co sprawdzić co może być uszkodzone? Pozdrawiam. Dziękuję
 • Pomocny post
  VIP Zasłużony dla elektroda
  W tych chińskich zmywarkach dzieją się czasem cuda z elektroniką . Z Mastrcook-iem To-to nie ma nic wspólnego.Moim zdaniem - głupieje moduł , ten na zdjęciu.
 • Poziom 8  
  Kupiłem w sklepie 5 lat temu w oryginalnym pudełku.

  Dodano po 5 [minuty]:

  Firma Mastercook padla nie ma Zadnych części taki modul jeżeli nie ma uszkodzenia elektroniki to zostaje go zreseować lub zaprogramować na nowo czy to jest możliwe?
 • Poziom 1  
  Błąd E9 wyświetla się gdy przycisk zasilania (power) jest wciśnięty przez dłużej niż pół minuty, wtedy zmywarka pokazuje taki komunikat.
  Ponieważ w tym modelu górny panel zmywarki jest dotykowy, przyczyną może być zabrudzenie, woda itp. zalegające na części dotykowej przycisku zasilania.
  Pomaga zwykły reset tzn. odłączenie od sieci 220V.
 • Poziom 8  
  Dziękuję za zainteresowanie ale reset pomaga na jedno mycie to znaczy po resecie przeskakują programy jak zamknę drzwiczki to się wlancza na danym programie który akurat się pokazal i potem po zakończeniu mycia od nowa E9 przycisk power suchy czysty elektronika też pod przyciskiem.