Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens SX1 - Telefon nie włącza się - po wymyciu i wygrzaniu dalej to samo.

02 Paź 2014 17:57 819 4
  • Poziom 8  
    Witam. Dostałem ten telefon już nie włączający się. Bateria jest dobra, po włożeniu nie uruchamia się. Gdy włożę baterię i podłącze ładowarkę pojawił się tylko dźwięk rozładowanej baterii. Ekran czarny, zero podświetlenia. Telefon bardzo starannie wymyłem w myjce po czym lekko go ogrzałem. Problem ten sam. Proszę o radę.

Telefon wchodzi w tryb serwisowy.
  • Poziom 14  
    Jeżeli telefon wchodzi w tryb serwisowy wgraj swup-a przez kabel USB.
  • Poziom 8  
    Najgorsze jest to że komputer w ogóle nie wykrywa telefon, nawet nie pipnie, że jakieś urządzenie jest wpięte.
  • Poziom 28  
    Najczęstsza przyczyna padnięcia SX1 to zimne luty na płytce MMI, jak dobrze pamiętam to pod procesorem bardzo często się robiły (po drugiej stronie klawisza Menu). Tam są 4 duże układy, wygrzej odpowiednio wszystkie i powinno być ok.

Komputer nie da znać jeśli nie uruchomisz trybu serwisowego, właczasz go przez wciśnięcie OK na joyu i włącznika. Jak nie wstaje to może być konieczne wgranie CORE przez kabel COM.
  • Poziom 8  
    Włącza się tryb serwisu i wtedy podpinam pod komputer. Nie ma żadnej reakcji w komputerze. Telefon już grzałem i myłem. Nie chcę grzać za dużo żeby nie przegrzać układów.