Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung galaxy s2 - Wyświetlacz.

03 Oct 2014 23:32 1611 10
  • Level 9  
    Witam mam problem a mianowicie ostatnio mi upadł mój galaxy s2 i problem jest następujący : Gdy go podłączę do ładowania to na wyłączonym wyskakuje na wyświetlaczu bateria że ładuję ale na siwo a gdy włączę telefon to obrazu w ogóle nie ma.Gdy np. włączę telefon po ciemku to widać czarne plamy. Czy to jest wina wyświetlacza czy coś innego się popsuło ?
  • Level 31  
    Najprawdopodobniej wina wyświetlacza.
  • Level 9  
    Czyli dopiero po wymianie się dowiem czy to jest wina wyświetlacza ?
  • Level 29  
    gracjan55 wrote:
    Rozlał się pewnie wyświetlacz.
    W galaxy S2 jest wyświetlacz typu amoled a one się nie "rozlewają". Tak czy siak bez podstawienia drugiego ekranu niczego się nie dowiesz.
  • Level 36  
    elemen_th wrote:
    gracjan55 wrote:
    Rozlał się pewnie wyświetlacz.
    W galaxy S2 jest wyświetlacz typu amoled a one się nie "rozlewają". Tak czy siak bez podstawienia drugiego ekranu niczego się nie dowiesz.

Tak czy siak to samego ekranu nie da się podmienić.
  • Level 9  
    To w poniedziałek wymienię wyświetlacz i będę wiedział czy to to. Jak nie to napiszę.
  • Level 9  
    Wymieniłem wyświetlacz i dalej jest tak samo jak było. Wieczorem wrzucę obrazy pomocy bo nie chce już więcej kasy w to pchać czy to oby na pewno wina wyświetlacza ?

Dodano po 14 [minuty]:

Przepraszam jest postęp teraz jak go odblokuje to zaświeci się i gaśnie.

Dodano po 43 [sekundy]:

A koło klawiszy dotykowych na tym wyświetlaczu przebija światło

Dodano po 2 [minuty]:

A tak poza tym to tylko przy ładowarce mrugnie na chwilę a tak to nie chcę mrugnąć. Czy to też może być wina baterii ? Bo po upadku rozsadziło mi ją.
  • Level 31  
    Dobrze by było podgrzać płytę na podgrzewaczy może na wstrząs powstały zimne luty.
  • Level 9  
    Wątpię żeby przez to nie działał. A telefon oddałem do serwisu bo sam nic nie zrobię i jak już 250 zł wsadzone.

Dodano po 3 [minuty]:

Chodź w sumie telefon był troszkę rozgrzany podczas upadku.
  • Level 9  
    Telefon wrócił z serwisu przyczyną okazały się jakieś dwa mikroprocesory się odczepiły.Przylutować się nie udało dla tych co mieli taki problem. Niestety nie udało się tego naprawić. Także cała płytka główna do wymiany. Dzięki za pomoc