Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kadett 1.4nz nie odpala:((((

01 Maj 2005 14:23 1913 7
  • Poziom 10  
    wieczorem dzialal normalnie zaparkowalem i dzien pozniej rankiem chcialem pojechac a tu dupa silnik ani mysli odpallic nie wiem dlaczego ale wtryskiwacz nie podaje paliwa ... jak nalalem kropelke paliwa bezposrednio to zamruczal ... teraz nie wiem czy mam spsuty wtryskiwacz czy moze problem z komputerkiem ( cos mi niekontaktowalo w komputerku i co jakis czas siwecila mi sie pomaranczowa kontrolka a jak powyginalem lekko plytke z komputerkiem to gasla )?????jak moge sprawdzic wtryskiwacz ??? zmierzylem go omomierzem ma jakiies 2,5 oma a napiecie na zlaczu wtryskiwacza jakies 12v
    PLEASE HELP
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 25  
    A od kiedy to naprawa kompa polega na wyginaniu plytek? Moze i ja tak sprobuje? A do wtryskiwacza wogole dochodzi paliwo? Moze jakis przewod sie zapchal, filtr paliwa.

Dodano po 1 [minuty]:

A z tym kompurem to mogles podjechac gdzies do serwisu zeby zajrzeli w styki i je poprawili. Koszt niewielki a teraz moze sie okazac, ze sam sobie szkod narobiles.
  • Poziom 16  
    To zimny lut albo peknieta scierzka wez lupe i sprawdz
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 22  
    witam a pompka paliwa działa?? moze coś z pompka jest!!
    Pozdrawiam
  • Poziom 34  
    sprawdź cz masz zasilanie na pompę paliwa, zamiast pompki podepnij żarówkę, jak świeci to masz uszkodzoną pompkę paliwa w zbiorniku.Jeżeli nie świeci cofnij się do porzekaźnika pompy paliwa i sprawdź przekaźnik. Czasami powodem uszkodzenia jest alarm (jeżeli instalator zabezpieczył nim obwód pompy paliwa.
  • Poziom 10  
    co do kompuuterka to watpie zeby sie ktokolwiek podjol naprawy trzywarstwowej plytki bo ja sam nie zamierzam tego lutowac a zajrzec w trzecia warstwe lupka to raczej niewykonalne wygrzewac w piekarniku tez nie bede bo nie udalo mi sie sciagnac plastikowego gniazda zlacza.....
    a co do pompy paliwa to ona dziala i paliwko tez jest
    jak sprawdzic wtyryskiwacz tzn jakie on potrzebuje impulsy albo czym sie go steruje zeby sie otworzyl zaworek czy cokolwiek tam jest w srodku ???????
  • Poziom 29  
    Witam
    Rezystancja tego wtryskiwacza to 1,4...2,0 Ω, sterowany jest masą, możesz w miejsce wtryskiwacza podłączyć diodę, powinna pulsować podczas kręcenia rozrusznikiem
    Zanim zaczniesz rozbierać auto sprawdź najpierw kody, gniazdo powinno być w komorze silnika w pobliżu pompy hamulcowej.
    Kody i opis tam http://ktk.dmkhosting.com/forum/viewtopic.php...ght=kody&sid=057f67521bded53a6e528dc10b4dfe14
    Sprawdź też złącze wielostykowe w pobliżu akumulatora

Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    okazalo sie ze tloczek we wtryskiwaczu sie najzwyklej w swiecie zapiekl i dlatego nie podawal paliwa i dlatego nie odpalal :))) nie udalo mi sie wtryskiwacza odratowac ale na szczascie zalatwilem sobie tanio nowy pzdr