Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AVT5350 sterownik eth

dami881 05 Paź 2014 13:00 573 0
    dami881
    Poziom 2  
    Witam jestem elektronikiem amatorem jako tako znam się na elektronice.Wszystko zaczęło się w latach 90 od EdW i EP na co dzień zajmuje się automatyką centrali wentylacyjnych i wydaje mi się że doświadczenie pozwala mi przedstawić opinie na tema AVT5350 który zakupiłem jako płytka PCB i zaprogramowany układ (nie znam się na programowaniu)resztę elementów kupowałem osobno (szkoda zachodu) tanio nie było ale przekaźniki udało się znaleźć takie jak w pdf na zdjęciu bo te w opisie to szok :shock: cenowy.
    Złożenie układu to sama przyjemność i tu koniec tego dobrego.
    Wielkie rozczarowanie układ działa ale po za tym że klikam sobie przekaźnikami to nic sensownego z tego nie wynika. Pewnie są tacy co powiedzą ale masz zakładkę "Timery" mam i nic :???: , bo nie realizuje planu dziennego, tygodniowego,rocznego itd (np.start 9.00-koniec 11.00 start 13.00-koniec15.00 to samo wyjście) .A można by przystosować do przykładowego akwarium,sterownika oświetlenia,sterownika CO,itd.
    Zakładka "PIO" i mamy przekaźniki nawet przydatne :smile: ale jak wykorzystać "Digital Input" i "Analog Input" zero informacji w PDF co to jest i jak te wejścia wykorzystać .
    Podsumowanie AVT5350 to Bajer i tylko Bajer w tej wersji oprogramowania i z tym opisem. Ale jak znajdzie się osoba która wyciągnie potencjał tego projektu lub zna się na programowaniu to proszę o kontakt chętnie pomogę w testowaniu i ulepszaniu :mrgreen:

Pozdrawiam
    elektron81
  • Relpol przekaźniki