Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
MetalworkMetalwork
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Błąd 628: połączenie przerwane przez komputer zdalny - jak go rozwiązać

vermes 05 Paź 2014 23:16 6249 0
This content has been translated » The original version can be found here
 • #1
  vermes
  Poziom 8  
  Podczas próby połączenia z Internetem użytkownicy mogą otrzymać ten błąd 628: Połączenie zostało zakończone przez komputer zdalny, zanim mogło zostać ukończone. Często problem ten jest spowodowany niewystarczającą siłą sygnału i uniemożliwia połączenie z modemem.

  Jak rozwiązać ten problem? Przede wszystkim upewnij się, że kabel sieciowy jest prawidłowo podłączony, nie jest uszkodzony i działa (można to zrobić, podłączając telefon i sprawdzając, czy słychać sygnał wybierania numeru, zaleca się również sprawdzenie, czy wybierasz właściwy numer) numer telefonu), aby mieć pewność, że źródłem problemów nie jest sam kabel lub modem. W przypadku korzystania z modemu zewnętrznego upewnij się, że jest on prawidłowo umieszczony w gnieździe rozszerzeń. Innymi słowy, przede wszystkim musisz sprawdzić, czy problem z połączeniem nie jest spowodowany przyziemną przyczyną. Gdy wiesz, że maszyna działa prawidłowo, nadszedł czas, aby sprawdzić sygnał.

  Zakładając, że masz zainstalowany sterownik, spróbuj go odinstalować i ponownie zainstalować lub zaktualizować, rozwijając karty sieciowe i klikając prawym przyciskiem myszy dysk sieciowy (tam znajdziesz oprogramowanie aktualizacji dysku i kreator poprowadzi Cię przez proces). Jeśli żadna z tych czynności nie wydaje się rozwiązać problemu, nadszedł czas, aby otworzyć Menedżera urządzeń (przycisk Start -> Panel sterowania -> System i konserwacja -> Menedżer urządzeń). Lista kategorii w Menedżerze urządzeń powinna zawierać Modemy. Jeśli nie ma takiego rekordu, oznacza to, że modem nie jest rozpoznawany przez system Windows. Aby rozwiązać ten problem, wystarczy zainstalować sterownik zgodny z modemem. Możesz to zrobić za pomocą Windows Update, który powinien automatycznie wykryć modem. Jeśli tak się nie stanie, musisz to zrobić sam. Znajdź witrynę internetową producenta modemu i zainstaluj najnowszy sterownik na swoim komputerze.

  Jeśli dotychczas nie udało się rozwiązać problemu, może być konieczne włączenie karty sieciowej. Aby to zrobić, kliknij Start -> wpisz ncpa.cpl w polu Wyszukaj programy i pliki i potwierdź (OK). Kliknij ikonę Połączenie lokalne za pomocą prawego przycisku myszy, a następnie sprawdź, czy karta jest włączona. Jeśli nie, wybierz Włącz. Błąd 628 może również dotyczyć innego problemu z siecią. Przydatne może być sprawdzenie adresu IP w ustawieniach internetowych we Właściwościach aktywnej sieci.

  Błąd 628 może być również spowodowany przez program antywirusowy, który nie rozpoznaje autorun.inf łącza szerokopasmowego. W takim przypadku dodanie autorun.inf do wyłączeń programu antywirusowego uruchomionego na komputerze powinno działać. Podobnie jak w przypadku tego problemu, mogą to być również ustawienia zapory. Następnie możesz spróbować wyłączyć ochronę zapory i sprawdzić, czy rozwiązuje to błąd.
 • MetalworkMetalwork