Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

IPHONE 4- jak podłączyć prawidłowo baterie do iphona skoro nie ma wtyku -taśmy

06 Paź 2014 01:24 1818 4
  • Poziom 11  
    Witam posiadam telefon iphone 4s który dostałem od kolegi do naprawy w którym bateria jest do wymiany, a że posiadam również iphona z tym, że model 4 myślałem, że przemienię baterię i sprawdzę, niestety nie da się tak łatwo ponieważ brak jest wtyku musiał już w nim grzebać ponieważ, brak jest wejścia - wtyku do podłączenia baterii, iphone 4s miał włożoną baterię jakoś słabszą nie oryginalną o pojemności 800mhA i była podłączona na krótko kabelkami dolutowanymi do baterii po sprawdzeniu miernikiem, iphone nie chce ruszyć bo bateria jest zepsuta, dlatego mimo wszystko chciałbym sprawdzić telefon czy jest do uratowania i przełożyć swoją baterię dolutować kabelki i sprawdzić czy się wzbudzi, tylko nie wiem jak podłączyć prawidłowo gdzieś plus i minus jaka prawidłowa powinna być polaryzacja? Na zdjęciach widać o co dokładnie mi chodzi (zaznaczone żółtym kolorem) dlatego prosiłbym o pomoc w tej sprawie, dodam, że po zdjęciu obudowy już kabelki były oderwane, wiec trudno ustalić jak ma być prawidłowo, a że bateria założona była nie odpowiednia i pusta to może jest szansa go reanimować? Dodam również, że sprawdzałem na ładowarce oraz przez komputer brak reakcji, ale to zrozumiałe, skoro bateria 'uwalona'!
  • Poziom 11  
    xury dzięki za szybką odpowiedź a możesz mi powiedzieć dokładnie które to będzie dokładnie ( plus żółte kółeczko lewe czy prawe ) oraz gdzie to jest dokładnie napisane jestem zielony w tym temacie albo może jakiś schemat z góry dzięki za odpowiedź
  • Poziom 10  
    Po lewej masz plus, a po prawej minus.
    Pozdrawiam