Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

renault Scenic 1.5 dci - radio

kononio 06 Oct 2014 11:34 2361 8
    kononio
    Level 7  
    Witam wszystkich. Kupilem ostatnio sprowadzonego Renault Scenica 2004 rok z silnikiem 1.5 dci. Auto przed kupnem troche sta這 i akumulator rozladowal sie do zera, do totalnej dentki, przez to rozprogramowa這 si fabryczne radio oraz tak zwany modu komfortu. Moje pytanie brzmi czy ktos moze mi pom鏂 jakos wskazac podpowiedziec jak programuje si to radio bo dodam, ze klawisze nie chca zatwierdzic danej liczby by wpisac kod. Jezeli chodzi o modu komfortu to nie dzia豉j mi tylne otwieranie szyb oraz wycieraczki przednie chociaz nie wiem czy to nie wina bezpiecznika i gdzie ewentualnie ten modu sie znajduje. Z g鏎y dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.
    coperfild
    Level 35  
    Jakie to radio ? To raczej nie przez akumulator , sprawdz bezpieczniki.
    krzysiekg7
    Level 16  
    Masz pilot do radia pod ko貫m kierownicy? Je郵i tak to w豉郾ie za jego pomoc prawdopodobnie wprowadza si kod do radia.
    kononio
    Level 7  
    Radio chyba Clarion ale nie pamietam. Tak s pokr皻豉 i klawisze zatwierdzaj帷e ale czytalem wszelakie instrukcje a klawisz zatwierdzaj帷y nie chce zatwierdzac by przeskoczyc na nastepne cyfry. Sprawdze dzis bezpieczniki
    coperfild
    Level 35  
    cyfry wbijasz po kolei 1-pierwsza cyfra ,2-2cyfra , zatwierdzasz na ko鎍u
    Rafikusa
    Level 17  
    Czy przy tylnych szybach nic si nie dzieje, oboj皻nie z kt鏎ego przycisku? Je瞠li tak, to ewentualnie zgnite po陰czenie pod fotelem kierowcy.
    Posiadasz kod do radia i wpisujesz dok豉dnie wed逝g instrukcji? Je瞠li tak, to ewentualnie klawisz "6" si zacina, albo nie naciskasz wystarczaj帷o d逝go. Zak豉dam, 瞠 radio to oryginalne Tuner list, je瞠li nie, to nie mog pom鏂.

Rafikus
    kononio
    Level 7  
    Dzia豉j tylko przednie z obu drzwi przednich. Tylne nie dzia豉j z 瘸dnego przycisku. Kod do radia wstukuje wedlug polece i nie wiem czemu tak sie dzieje....
    Rafikusa
    Level 17  
    Ale nadal nie poda貫, jakie to radio?

Wyci庵nij szufladk pod siedzeniem kierowcy. Za poprzeczn belk metalow znajdziesz wielostykowe z陰cze na wi您ce kabli. Przy pomocy lusterka i latarki wyci庵nij je na tyle, aby m鏬 dok豉dnie obej瞠 dolne kabelki. Jak zauwa篡sz zgni貫 i urwane, to szukaj na elektrodzie - ten temat by opisywany.
    fuelinyourblood
    Level 35  
    W okolicach przelacznikow masz joystick do sterowania radiem. Wbijasz kod, a bodajze pokretlem lub 2 przyciskami przytrzymanymi do gory zatwierdzasz. Natomiast szyby programujesz przyciskami od sterowania nimi. Zjezdrzasz nimi w dol i przytrzymujesz, a nastepnie jedziesz w gore i przytrzymujesz.